Akıllı telefonlarınızı ne sıklıkla düşürüyorsunuz ?

0 gibi telefondu, sol üst taraf biraz ezilir gibi oldu maalesef.

Bir arkadaşını sınayacaksan, al telefonunu yere at. Daha acı verici bir şey olamaz Dayanılması güç bir acı

@BilgisayarKurdu, dert etmene gerek yok. Gordugum IPhone'larin cogunun hep koseleri ezilmis durumda. Dusurduklerinde nedense hep o taraf zarar aliyor. Ablamin IPhone 5C telefonunu dusurdum, sol alt kosesi ezilmisti.

iPhone 5s'i 2 kere falan yere düşürdüm. Aldıktan 2 hafta sonra yere düştü ekran üstü ben de saygı duruşuna geçtim, almadım yerden yattım. Uyandığımda aldım hiç bir çizik yok yer deki parke göçmüştü ama . Daha önce Galaxy S2 ile kötü anılarım var. ''Tamir ettirsem mi, yenisini mi?'' alsam diyede çok uzun zaman geçiyor. Sonuç tamir ettir 1-2 ay sonra 5s al.

Şuana kadar sahibi olduğum hiçbir telefonu düşürmedim. Ama kime verdiysem telefonlarım ya çizik ya da kırılmış olarak geri döndü. 2 hafta önce, gözüm gibi baktığım N9 telefonum bu hale geldi. Ablam sağolsun.

Onda s4 var, bir gün olsun telefonu vermedi. Geçen sene telefonu ilk aldığında test etmek için resimlerini çekmiştim. O kadar. Sadece 15 dakika kullandım. :/

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…