Akıllı TV için kablosuz klavye mouse önerisi

imnotagamer

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisi
Kullanmış olduğum Vestel 50FD7300 model TV için klavye mouse alacağım. Ancak bu konuda hiç bilgim yok, yani işime yarayacak bir şey istiyorum. Gerek internette gezinme, gerekse uygulamalarda kullanabilmek için böyle bir sete ihtiyacım var. Kullanmış olup önerebilecek olan varsa çok memnun olurum. Teşekkürler.

Eğer Youtube, Netflix gibi siteleri kullanmak için istiyorsan bence telefondan bağlanmak daha pratik. Instagram'da falan takılmak istiyorsan yine telefondan bağlanıp kullanabilirsin. Televizyondan internette arama yapma, gezinme işi hiç düşündüğün gibi olmuyor çünkü ben de zamanında uzun kablolu klavye takmıştım ancak televizyonun işlemcisinin yeterli olmaması ve flash'ları desteklememesi yüzünden neredeyse hiçbir işe yaramadı. Kendi deneyimimden yola çıkarak söylüyorum farklı kullanım fikirlerin varsa yapabilirsin tabii ki.

böyle birşey var bende almayı düşünüyorum küçük ve touchpadide var

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı