Akım Korumalı Prize Uzatma Kablosu Takmak

nameis

Hectopat
Daha fazla  
Yakında alacağım sistem için akim korumalı priz düşünüyorum ama bilgisayar mesafesine en yakın yer 4 5 metre o kadar da akım korumalı priz olmadığı için akım korumalı prize normal uzatma kablosunu takabilir miyim?

Kullanacaklarım:
•Bilgisayar
•Monitör
•2+1 Ses Sistemi

Philips SPN3040C/10 akım korumalı dörtlü priz kullanıyorum. 900 Joule desteği var, aynı anda sürekli olarak kasa, monitör, ses sistemi ve telefon şarjı bağlı. 7/24 bu şekilde çalışıyor, tek sıkıntısını dahi görmedim. Elektrik gidecek gibi olduğunda odaların ışığı hafiften söner tekrar açılır bazen, öyle bir durum olduğunda şükür hiç problem olmadı bilgisayarda. Ya komple kapandı ya da hiç etkilenmedi bile.

Konusu geçen Philips SPN5044 modelinde ek olarak koaksiyel anten giriş-çıkış yuvaları bulunmakta. İhtiyacınız var mı bilmiyorum. Bir çeşit dijital sinyal iletici. Alternatif olarak optik kablo kullanılıyor bildiğim kadarıyla.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı