Akım Korumalı Prize Uzatma Kablosu Takmak

Philips SPN3040C/10 akım korumalı dörtlü priz kullanıyorum. 900 Joule desteği var, aynı anda sürekli olarak kasa, monitör, ses sistemi ve telefon şarjı bağlı. 7/24 bu şekilde çalışıyor, tek sıkıntısını dahi görmedim. Elektrik gidecek gibi olduğunda odaların ışığı hafiften söner tekrar açılır bazen, öyle bir durum olduğunda şükür hiç problem olmadı bilgisayarda. Ya komple kapandı ya da hiç etkilenmedi bile.

Konusu geçen Philips SPN5044 modelinde ek olarak koaksiyel anten giriş-çıkış yuvaları bulunmakta. İhtiyacınız var mı bilmiyorum. Bir çeşit dijital sinyal iletici. Alternatif olarak optik kablo kullanılıyor bildiğim kadarıyla.
O zaman bu ürünü alıyorum fiyatı da uygun, her hangi bir üçlü uzatma kablosu takmanın bir zararı olmaz değil mi?

Bu konuda kişisel bir deneyimim yok. Zararı olsun ya da olmasın, akım korumalı priz alıp da ona dandik bir üçlü bağlamam şahsen. Veya üçlüyü duvara takıp, akım korumalıyı da ona takmak gibi bir şey yapmam. Gerekirse iki tane akım korumalı alırım. Böyle konularda ucuzuna kaçmamanızı öneririm, kötü ihtimalleri en aza indirgemek adına.

Bu konuda kişisel bir deneyimim yok. Zararı olsun ya da olmasın, akım korumalı priz alıp da ona dandik bir üçlü bağlamam şahsen. Veya üçlüyü duvara takıp, akım korumalıyı da ona takmak gibi bir şey yapmam. Gerekirse iki tane akım korumalı alırım. Böyle konularda ucuzuna kaçmamanızı öneririm, kötü ihtimalleri en aza indirgemek adına.
Haklısınız biraz para biriktirip mantıklı birşey almak lazım.

Arkadaşlar mesafeyi ölçtüm 2 buçuk metre gibi bir mesafe var. 2 tane ürün almam lazım ne alayım çok da bütçem yok açıkçası.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı