AKK Bitince fatura fiyatı artar mı?

bnymn18

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım - Bilgisayar Teknisyeni - Halkla İlişkiler Uzmanı
Benim internetim sınırsız ve 100GB AKK var, bugün %100 tamamlandı. Bende torrent çekiyorum, internetin hızının düşmesi sorun değil ancak faturaya ek ücret yansır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
AKK düşünce hız düşer ama kota aşımından para kesmezler.

100 GB interneti olan bir paket almış olsaydınız, onda 100 GB'ı aştığınızda faturanıza (paketinize göre) aşım ücreti uygulanırdı.

Yani sınırsız paketlerde aşım için endişe etmenize gerek yok.

Ama Türk Telekom kullanıyorsanız bunun için bile garanti veremiyoruz maalesef. :rolleyes:

Kesinlikle faturanıza ek ücret yansımaz. Sadece hız düşer. AKK sonrasında hızınıza göre hız düşmesi yaşanır. Fakat gece 2 ile sabah 8 arası normal hızınız olur. :)

Kesinlikle faturanıza ek ücret yansımaz. Sadece hız düşer. AKK sonrasında hızınıza göre hız düşmesi yaşanır. Fakat gece 2 ile sabah 8 arası normal hızınız olur. :)

Normal derken nasıl hocam eskisi gibi mi ? Bir de AKK aşıldığı için oyunuma giremiyom dediğiniz gibi gece 2 de girebilir miyim eski hızına ulaştığında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal derken nasıl hocam eskisi gibi mi? Bir şey soracağım AKK aşıldığı için oyunuma giremiyorum, eski hızına ulaşınca girebilir miyim?
Evet gece iki ile sabah sekiz arası hızınız normale döner.
Ayın ilk günleri oyununuza sorunsuz bir şekilde girebiliyor musunuz? İkinci sorum ise AKK dolduktan sonra ping sıkıntısı mı başlıyor?

Akşam 2'den 8'e kadar olan zamanda internet hızım normale dönmedi.
Bilmiyorum eskiden kotam bitmezdi yani o kadar aktif değildim.
AKK dolduktan sonra oyunuma giremedim ''Doğrulanıyor...'' diyip girmiyor.
Ayın ilk günleri oyununuza sorunsuz bir şekilde girebiliyor musunuz? İkinci sorum ise AKK dolduktan sonra ping sıkıntısı mı başlıyor?
Herkes ''Ben girebiliyorum pingde olmuyor fakat arada çıkıp hemen iniyor.'' diyor.
Birde bişi sorucam benim oyunda eskiden pingim 20 ms idi.
Fakat Ramazan ayından beri pingim 30 - 50 oluyordu 20'ye düşmüyordu.
Yazmayı unutmuşum oynadığım oyun ''League Of Legends'' biliyorsunuzdur.
İnternetim 2'den 8'e kadar aynı 144p dona dona gidiyor videolar
Herkes ''Oyuna girebiliyom'' desede ben giremiyorum
Ve ne zaman biticek ayın 23'ünde fatura ödeniyor o gün mü yoksa Eylül'ün 1'inde mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı