Akko 5075b Plus nereden alınır?

shiralphe

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
İlk siyah gri versiyonuyla, dracula versiyonunu tek farkı tasarım mı?=
Evet. İlk siyah nordic layout bunun farkında olarak alın. Attığım Dracula Castle klavye de 3200tl. 700tl vergi yazdığına bakmayın aslında 500 küsür tl. @SF24 @Kaan Diktaş hocam 5075B Plus v1 ile v2 arasında tek fark tasarım değil mi doğru mu biliyorum?

Evet. İlk siyah nordic layout bunun farkında olarak alın. Attığım Dracula Castle klavye de 3200tl. 700tl vergi yazdığına bakmayın aslında 500 küsür tl. @SF24 @Kaan Diktaş hocam 5075B Plus v1 ile v2 arasında tek fark tasarım değil mi doğru mu biliyorum?
Hocam akko'nun kendi sitesinde indirim olursa oradan almak daha mantıklı olmaz mı?

Ben alışveriş yapmadım lakin alan kişiler 2. siteden almış.
Hocam o sitede nedense Mersin'e kargo yok, onu nasıl çözebilirim?

Olur tabii ki. Ben yalnızca alternatif attım. Bazı insanlar amazon yurtdışı dışındaki yurtdışı sitelerine pek sıcak bakmıyorlar(Mesela ben).
O zaman bir süre indirim kollayacağım olmadı amazondan almak dediğiniz gibi çok daha mantıklı. Teşekkür ederim.

Hocam o sitede nedense Mersin'e kargo yok, onu nasıl çözebilirim?

O zaman bir süre indirim kollayacağım olmadı amazondan almak dediğiniz gibi çok daha mantıklı. Teşekkür ederim.
Şu an amazondaki fiyatların da indirimli fiyat olduğunu belirtmem gerek. Fiyatlar her an değişebilir ama her 1 2 aya bir indirime giriyor gördüğüm kadarıyla Akko markası. Şansınız varsa alabilirsiniz :D. İyi günler dilerim.

Şu an amazondaki fiyatların da indirimli fiyat olduğunu belirtmem gerek. Fiyatlar her an değişebilir ama her 1 2 aya bir indirime giriyor gördüğüm kadarıyla Akko markası. Şansınız varsa alabilirsiniz :D.
Açıkcası amazon da sıcak geldi, herhangi bir hata durumunda iade kolaylığı açısından.

Geri
Yukarı