Akko Mod 007 alınır mı?

Hocam A75 dediğiniz hangisi, ben de bu ara klavye arıyorum da bu tarz ona da bir göz takmak istiyorum. Şu an için VGN ATK75 alacağım gibi duruyor.
Yanlış bilmiyorsam bahsedilen A75 bu olsa gerek.

Yanlış bilmiyorsam bahsedilen A75 bu olsa gerek.

Evet araştırdığımda bunun olduğunu tahmin ettim ama teyit edeyim diye sordum. Sizin fikriniz var mıdır bu tarz klavyeler arasında hangisini almam gerektiği. Bütçem: 6000 diyebilirim hocam.

Hangisini almalıyım A75 mi yoksa ATK75 mi?

Evet araştırdığımda bunun olduğunu tahmin ettim ama teyit edeyim diye sordum. Sizin fikriniz var mıdır bu tarz klavyeler arasında hangisini almam gerektiği. Bütçem: 6000 diyebilirim hocam.

Hangisini almalıyım A75 mi yoksa ATK75 mi?
Ben olsam bunu alırdım. Daha ön siparişte ama kağıt üzerindeki özellikleri çok iyi bana kalırsa. Belirtiyim arkadaşların attıkları ATK68 ve MOD 007 de gayet alınır klavyeler. Ben de almayı düşünüyorum alanların yorumlarını gördükten sonra alacağım büyük ihtimal.
@SF24 @Endless Kaan bu işleri daha iyi bilir.

Ben olsam bunu alırdım. Daha ön siparişte ama kağıt üzerindeki özellikleri çok iyi bana kalırsa. Belirtiyim arkadaşların attıkları ATK68 ve MOD 007 de gayet alınır klavyeler. Ben de almayı düşünüyorum alanların yorumlarını gördükten sonra alacağım büyük ihtimal.
@SF24 @Endless Kaan bu işleri daha iyi bilir.

Hocam sesini duymadan riske giremem. Bir de bunun fiyatı mesela ATK75'e göre daha ucuz ama özellikleri daha iyi diyorsunuz. Ön sipariş olduğu için mi böyle?

Hocam sesini duymadan riske giremem. Bir de bunun fiyatı mesela ATK75'e göre daha ucuz ama özellikleri daha iyi diyorsunuz. Ön sipariş olduğu için mi böyle?
Özellikleri gözüme çok iyi geldi dediğim gibi diğer arkadaşlar benden daha iyi bilir bu işleri cevap yazarlar birkaç saate.

Yeni konular

Geri
Yukarı