Akko Switch önerisi

Zyetwy

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gtx 1650 ti
i7 10750H 2.60 GHz
16 GB Ram
1 TB Hdd
256 GB Ssd
(Lenova ideaPad Gaming 3 Laptop)
Bildiğiniz gibi şu anda AliExpress'te Akko Switch'lerde indirimler mevcut. Normalde Akko 5075B Plus dracula Castle V3 cream yellow Pro Switch sahibiyim, klavyeyi oyun (FPS, TPS vb.) Ve genel işlerde kullanıyorum. Gayet de memnunum ancak hem yedek olsun hem de farklılık olsun diye yeni Switch almayı düşünüyorum. Sesi güzel olsun istiyorum. Ne önerirsiniz?

25.04AU $ 10% OFF|Akko V3 Pro anahtarları dokunsal/mekanik klavye için lineer anahtarı 45 adet paketi deÄiÅtirilebilir Outemu Gateron kiraz MX Keyswitch|Fare ve Klavye Aksesuarları| - AliExpress

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine benzer tarzda bir switch mi arıyorsunuz?

V3 pro hocam. Linkteki mağazayı takip edip ve sepetinize eklerseniz ürünü 48 saat içinde 2 dolarlık kod geliyor mesajlar kısmına mobilden görebiliyorsunuz ancak.
Hocam şu an 3 switch arasında kaldım silver pro piano pro bi de lavender purple pro sizce en iyi sesi ve hissiyatı veren hangisi ayrıca oyun için de?

Hocam şu an 3 switch arasında kaldım silver pro piano pro bi de lavender purple pro sizce en iyi sesi ve hissiyatı veren hangisi ayrıca oyun için de?
Öyleyse illa akko olacaksa lavender bence. Oyunda tactile fena gitmez, yazı işleri için de kullanacaksanız tactile tercih etmeyin ama. Silver pro da tercih edebilirsiniz, eğer hafif bir switch istiyorsanız, hafif olması tepki sürenizi kısalacaktır ki bu isteyeceğini bir şey, silver pro. Hissiyat için alacaksanız purple bence.

Öyleyse illa akko olacaksa lavender bence. Oyunda tactile fena gitmez, yazı işleri için de kullanacaksanız tactile tercih etmeyin ama. Silver pro da tercih edebilirsiniz, eğer hafif bir switch istiyorsanız, hafif olması tepki sürenizi kısalacaktır ki bu isteyeceğini bir şey, silver pro. Hissiyat için alacaksanız purple bence.
Hocam yorumunuz için sağolun şu anda silver ve piano arasında kaldım yazı işleri (genel işler) ve fps ve oyunlar için hangisini önerirsiniz?

Cream yellowdan farkı olcak bir şey de olsa iyi olur.

Son düzenleme:
Ben olsam piano alırdım. Elim biraz ağır ve büyük, hafif olmasını istemezdim switchin. 36 gr ağırlığı Silver'ın. Piano da 45. Piano bence.

Düzeltme, piano 48

Bir de pianonun sesi malzemesi POM olduğu için daha tok ve az kulağa batan bir ses.

Yeni konular

Geri
Yukarı