Elektronik Akko V3 Cream Yellow Pro Switch 90X Switch her şey dahil 824,79TL!

Yer
İstanbul
Öncelikle merhaba. Herkese hayırlı günler dilerim. Akko'nun aktif olarak sevilen ve sevilerek kullanılan bir switchidir kendisi. Fiyatı da bayağı makul. Kendisi Amazon ve AliExpress üzerinde 1200 TL civarlarına gelmiş durumda. Akko'nun kendi sitesinde EASTER kodu ile 25.55$ tutuyor şu anda. Bu fiyata her şeyin dahil olduğunu ve Akko'nun kendi sitesinde vergi çıkmadığını belirtmek isterim.

Alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Belirtmiş olduğum kodu kullanmayı unutmayın.

Desktop Screenshot 2024.04.02 - 04.37.02.75.png

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2024.04.02 - 04.46.15.01.png
    Desktop Screenshot 2024.04.02 - 04.46.15.01.png
    50,4 KB · Görüntüleme: 162
Öncelikle merhaba. Herkese hayırlı günler dilerim. Akko'nun aktif olarak sevilen ve sevilerek kullanılan bir switchidir kendisi. Fiyatı da bayağı makul. Kendisi Amazon ve AliExpress üzerinde 1200 TL civarlarına gelmiş durumda. Akko'nun kendi sitesinde EASTER kodu ile 25.55$ tutuyor şu anda. Bu fiyata her şeyin dahil olduğunu ve Akko'nun kendi sitesinde vergi çıkmadığını belirtmek isterim.

Alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Belirtmiş olduğum kodu kullanmayı unutmayın.

Eki Görüntüle 2156957

Kuponun süresi doldu. Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Alamayan arkadaşlara da geçmiş olsun. :D

Kuponun süresi doldu. Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Alamayan arkadaşlara da geçmiş olsun. :D

1 hafta önce 334TL'ye X45 yellow Switch söyleyen ben :D. İndirimlerde Akko'nun Switch'leri çok hesaplıya geliyor alınması gerek. En kötü dursun elinizde elbet bulunur kullanacak yer.

Son düzenleme:
1 hafta önce 334TL'ye X45 yellow Switch söyleyen ben :D. Bu Akko'nun Switch'leri çok hesaplıya geliyor alınması gerek. En kötü dursun elinizde elbet bulunur kullanacak yer.

Kuponsuz olarak fiyatını bilmiyorum. Hesaplanır. Uygun bir fiyata geliyorsa alınır.

Geri
Yukarı