Akko Yellow Cream V3 Pro Switch'leri yerine takılabilecek sessiz Switch önerisi

ozkan_me

Kilopat
Arkadaşlar aralık ayında aldığım Akko 5075b klavyenin daha geldiği günde bile bozuk olan Switch'lerinin tamamını değiştirmek istiyorum. Geldiği gün "0" Switch'i bozuktu, değiştirdim. 2 gün sonra başka bir Switch gitti değiştirdim. "8" rakamının Switch'i sert basmazsam basmıyor basınca çift basım yapıyor. Bu aralar "V" Switch'i de çift basmaya başladı. Bu kadar dandik Switch'leri olacağını düşünmemiştim. Şimdi komple Switch'leri yenilemek istiyorum. Kaliteli Switch olarak ne kullanabilirim? Yine sessiz bir Switch tercihimdir.

Normalde o kadar bozuk çıkmaması lazım Amazon'dan aldıysanız zararınızın bir kısmını karşılamaları lazım. Sitesinden almışsanız bir deneyin şansınızı. Akko yellow Switch kadar sesssiz bir Switch mi arıyorsunuz?

Normalde o kadar bozuk çıkmaması lazım Amazon'dan aldıysanız zararınızın bir kısmını karşılamaları lazım. Sitesinden almışsanız bir deneyin şansınızı. Akko yellow Switch kadar sesssiz bir Switch mi arıyorsunuz?

Amazon'dan aldım fakat iadeydi bilmemneydi uğraşmak istemedim klavyenin yapısı çok hoşuma gidiyor tam da istediğim gibi. Dedim ileride Switch'leri dğeiştiririm herhalde dedim çok da bozulmaz bir tane Switch'ten ne olacak ama gittikçe bozulmaya başladı. Yani olabildiğince sessiz ama kaliteli bir Switch bakıyorum.

Amazon'dan aldım fakat iadeydi bilmemneydi uğraşmak istemedim klavyenin yapısı çok hoşuma gidiyor tam da istediğim gibi. Dedim ileride Switch'leri dğeiştiririm herhalde dedim çok da bozulmaz bir tane Switch'ten ne olacak ama gittikçe bozulmaya başladı. Yani olabildiğince sessiz ama kaliteli bir Switch bakıyorum.
Amazon desteğe yazarsanız iade etmeden zararınızın bir kısmını karşılaşayabilirler desteğe bir yazın bence.

Switch değiştirince çalışıyor oradan tahmin yürütüyorum.
Vallahi hocam bildiğim en sessiz Switch'ler bunlar. Normalde Akko Switch'ler o kadar kolay bozulmaz çok şanssızsınız :D.

Vallahi hocam bildiğim en sessiz Switch'ler bunlar. Normalde Akko Switch'ler o kadar kolay bozulmaz çok şanssızsınız :D.

:) Hocam zaten şansım olsaa. Bu Cherry MX Switch'ler vardı bir ara artık onlar çok kaliteli değiller mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı