Aklı olan 2. el PSU almasın

Bundan önce 3 kere PSU sattım, hiçbirinden de sorunla karşılaşan olmadı. Genellemerinizi kendinize saklayın.

İlk önce terbiyeni takın. Biz hiç bir zaman ikinci el PSU alınmasını tavsiye etmeyiz. Çünkü risklidir.

Ben 2. el işlemci ve anakart alacaktım sonra bir baktım anakarta yol çekmişler işlemci pinleri yamuk. 2.el bişey alınmaz deyip sıfır aldım

Eger PSU bobinlerinde bir problem varsa ve alici fark etmezse verdigi paraya yazik olur ki PSU arizasi oyle 1 2 saatlik bir şey de degil. Benim önerim cogu parca 2. el alinir ama PSU asla.

Sadece PSU elimde kalsa sorun değil gider alirdim sifir High Power ama anakarti bozdu belki diğer parçalari da bozdu. Patladik hocam.

İlk önce terbiyeni takın. Biz hiç bir zaman ikinci el PSU alınmasını tavsiye etmeyiz. Çünkü risklidir.
Ne terbiyesinden bahsediyorsun arkadaşım sen? Hakaret mi ettik? Küfür mü ettik? Saçma sapan konuşup milletin sinirlerini bozmayın!

Test edip almazsan bozuk çıkma ihtimalini de göze alırsın! Sonra gelip forumlarda ağlamayın!

Ne terbiyesinden bahsediyorsun arkadaşım sen? Hakaret mi ettik? Küfür mü ettik? Saçma sapan konuşup milletin sinirlerini bozmayın!

Test edip almazsan bozuk çıkma ihtimalini de göze alırsın! Sonra gelip forumlarda ağlamayın!
Ben kimseye ağlamadim, haddini bil! Başimdan geçen olayi ornek olmak için attim. Yanan benim param, seni bağlamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı