Akrabaya aşık olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar ben de çok duydum kuzen kuzene evlilik ama bu uzak bir akrabalık. Kesin gibi konuşuyorsunuz ama oran olarak %20 zaten kuzenlerde.

Gen havuzunuz biraz uzaklaşmış gibi. Çocuk konusuna gelirsek. Tıp gelişti, bebek anne karnındayken bazı sorunlarını çözebiliyorsunuz. Fakat risk yok değil. Aşk varsa içinizde kalmasın.

Korsana destek yok.

Arkadaşlar ben de çok duydum kuzen kuzene evlilik ama bu uzak bir akrabalık. Kesin gibi konuşuyorsunuz ama oran olarak %20 zaten kuzenlerde.
Kendisi evlenmek istiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biyolojik olaran net bir şey diyemem ama etik olarak bakarsak akraba ama uzak bir akraba gibi.

Şans hocam, bence uzak durun.
Eğer olursa çocuğunuza yazık olur.

Bir kere yaşım erken sadece okula odaklandım. Ve sadece kız arkadaşım olmasını isterim ama ben ciddi olmayacak bir ilişki de istemem o yüzden sordum genetik işini.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Etik olarak bence doğru değil.
Uzaktan akraba sayılabileceğiniz için risk durumu olsa da anlatılanlar kadar değil, bunu doktara danışmanız daha sağlıklı olacaktır.
Asıl soru gerçekten ikinizde hayatlarını birleştirmek istiyor musunuz?
Çocuk yapmak zorunda değilsiniz, etiklik durumu ise sosyal çevreden gelen tepkiler olur o tepkiyi verenleri hayatınızda tutmasanızda olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…