Akrabaya aşık olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam biraz uzaksa ihtimal düşüyordu. Evlenirseniz test yapıp öğrenilir ama o da kumar gibi. Bence başka birini bulmaya çalışın hocam.

Korsana destek yok diyorum işte.

Sıkıntı çıkması zor ama başka yerden akrabalığınız var mı?

Hocam biraz uzaksa ihtimal düşüyordu. Evlenirseniz test yapıp öğrenilir ama o da kumar gibi. Bence başka birini bulmaya çalışın hocam.
Ben birini bulmaya çalışmıyorum hocam maalesef. Dediğim gibi hayatıma odaklanmıştım fakat bayramda memlekete dönünce aşık oldum. 1 haftadır aklımda zalımın kızı.

Olabilir, etik dediğimiz şey modern batının uyguladığı normlardan ibarettir, gözünüzde büyütmemeniz gereken kurallardır, çok eşlilik gibi bu da etiktir, bu da normaldir. Ancak, ileride çocuk yapmayı düşünüyorsan, çocuğun sağlıklı olmasını garantilemeniz lazım.

İkinci en düşük ihtimalle üçüncü dereceden olmadıkça bir sıkıntı olmaz. O kadar uzak bir akrabalıkta etik olarakta bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum.

Hocam ailem de hiç bir sorun görülmemiş. Sadece Rum olan anneannemin dedesi girmiş araya diğerleri hep aynı köydenmiş. Aslına bakarsanız uzak akrabayız araya çok kişi girmiş oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…