Akşam olduğunda Kablonet internet yavaşlıyor

shyzeq

Hectopat
Son birkaç gündür çok garip bir olayla karşı karşıyayım. Normal de internet downloadım 25Mbps uploadım ise 2Mbps civarı fakat nedense akşam üstü nedense internet hızı çok düşüyor(download 15Mbps gibi) ama saat 00:00 olduğunda aniden tekrar normale dönüyor. Hani bakıma alsalar anlarım da hep mi bu olur arkadaş.😃 Kablonet kullanıcısıyım.

Son birkaç gündür çok garip bir olayla karşı karşıyayım. Normal de internet downloadım 25Mbps uploadım ise 2Mbps civarı fakat nedense akşam üstü nedense internet hızı çok düşüyor(download 15Mbps gibi) ama saat 00:00 olduğunda aniden tekrar normale dönüyor. Hani bakıma alsalar anlarım da hep mi bu olur arkadaş.😃 Kablonet kullanıcısıyım.
Bende kablonet kullanıcısıyım. Ve bize saat 19.00'dan sonra 1/4 seviyesine azalma olacağını söylediler. Normal bir durum.

O herkeste var diye biliyorum, akşam saatlerinde yoğunluk olduğu icin 100 Mbps interneti olanlarinki de 25'e dusuyorumus. Bunu duyduğum için Millenicom'a geçtim kafam rahat.

Büyük ihtimalle akıllı sınırsız tarife kullanıyorsunuz, normal bir durum.

1603347152629.png

2020 yılında Kablonet'in niye böyle bir şeye ihtiyaç duyduğu da tartışılır.

Kablonet zaten havuz sistemi kullanır. Yoğunluk saatlerinde, bahsedilen tarifede bulunmasanız bile hızınız biraz düşecektir.

Geri
Yukarı