Akşam Saatlerinde Ping Artışı

007 Jets

Hectopat
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Daha önce buna benzer bir konu açmıştım fakat sorun pek çözülememişti açıkçası. Superonline aradım ve sorunu bildirdim. Bildirdikten sonra 1-2 gün sorun düzeldi fakat şu an yine sorun baş gösterdi. Yaklaşık 2-3 haftadır bu sorunu yaşıyorum. İnternet tarifem Superonline 50 Mbit ve kablolu kullanıyorum. Ankara'da yaşıyorum. Sorun ise şu , yaklaşık saat 19:00'dan itibaren ping yükselmeye başlıyor. League of Legends , BF 3 , BF Heroes gibi oyunlarda denedim hepsinde aynı sorun var. Ayrıca ping yükselmeye devam ediyor. Saat 20:00 gibi 80-90 , 21:00 gibi 100-120 , 22:00 gibi ise 150 kadar oluyor. Her gün olmasa da 2 günde bir bu sorun oluyor. Acaba sizlerde de oluyor mu? Nasıl bir çözüm yolu izlemeliyim? Teşekkürler :)

TTnet=Superonline
Altyapıları aynı. Bu sebeple 2'side aynı performansı veriyor. Superonline'nın sadece daha akıllıca tarifeleri var.

TTNET ile Superonlinenin ADSL hat altyapısı aynı fakat bazı bolgelerde Fiber alt yapısı farklı. Tam anlamıyla aynı alt yapıyı kullanmıyorlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı