Akşener masaya dönüyor, Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı adayı oldu, Mansur ve Ekrem CB yardımcısı olacak

10 seçimdir hep aynı şeyler. Hep aynı umutlar sonra aynı hüsran.

11. de kayberderse artık milletin yüzüne bakamayıp herhalde istifa eder diye düşünüyorum.

Bazen sırf AKP'ye oy verenler sürünsün diye AKP'nin kazanmasını istiyorum. Belki o zaman başka partilere şans verilmesi gerektiğini anlarlar.
Çok doğru düşünüyorsun, 5 sene daha AKP'ye maruz kalmanın yaratacağı etki gerçekten kayda değer olur ama artık sırf cahiller de uyansın diye bekleyecek 1 dakikamız kalmadı. Gerçekten iktidar değişimini dört gözle bekleyen -biri de benim- yüz binlerce mağdur var. Bu mağdurların 1 dakikası bile yok. Kimi evine ekmek götüremiyor, kimi dayanamayıp intihar ediyor. Kimisi yaşamının son dakikalarında annesinden mahrum kalıyor. Saymakla bitmez. Bu insanlara borçluyuz.

Son birkaç gündür kimsenin kötü gidişatı düzeltmek gibi bir kaygısının olmadığı gördüm. Daha doğrusu kötü durum kimsenin umurunda değil. Adamlar resmen pazarlık masasına oturup, leşin başına üşüşen akbabalar gibi koltuk pazarlığı yapıyorlar.

Geri
Yukarı