Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu için Cumhurbaşkanı adayı: Kemal Kılıçdaroğlu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Malum kişiye oy vereceğime gider Kemal Kılıçdaroğlu'na oy atarım, daha iyi.
Neresi daha iyi yahu?
Kazandığı seçim yok adamın, iktidar başarısız diye muhalefeti temiz yapmayın ya...
Adam Atatürk'ün partisini ne hale getirdiği ortada. Partinin oy potansiyeli ortada, seçim oranları ortada.
Partisini yönetemeyen adam ülkeyi mi yönetecek?

Ben seçmen kesimde Kılıçdaroğlu adına ciddi antipatiler gözlemlemedim. Neredeyse her kararsız sıcak bakıyor hatta. ''Kılıçdaroğlu aday olmasın'' meselesi de kendini ''apolitik'' tanımlayan sosyal medya tanınırları ve onun askerlerinin peydahladığı bir mesele kanımca. Bu akıntıya kapılmamak lazım diyorum.

Şu noktada muhalefet kanadından herhangi bir adayın savunurluğu ya da karşıtlığı biraz itici. X adayına bir şans verip yoluna bakacaksın. AKP'yi yollamak isteyen bireyin başka şansı yok. Oturulup asıl bu görüş yayılmalı. Saçma sapan, altında Atatürk imzalı ''X kişisi aday olmasın'' görselleri değil.
Ne kadar izole bir çevreniz varmış. Az biraz sokaklarda gezin sorun bakalım KK'nın adaylığına kim onay veriyor görün.

İktidarı da muhalefeti de başarılı yapmıyorum fakat bir kişi başarısız olmasına rağmen gidip oy veriyorsanız da kendinizi sorgulayın derim. Neyse bu seçimde muhtemelen oy kullanamayacaksın zaten. Sorun yok, kendimi yormaya gerek de yok o yüzden.

Partisini yönetemeyen adam ülkeyi mi yönetecek?

Bir fırsat vermeden bilemezsiniz.

İktidarı da muhalefeti de başarılı yapmıyorum fakat bir kişi başarısız olmasına rağmen gidip oy veriyorsanız da kendinizi sorgulayın derim.

Ne fırsatı ya? 50 seçim kaybetmiş adama neyin fırsatı? Güldür güldür skeci gibi konuşuyorsunuz vallahi. Bu millete RTE çok bile cidden.

Ben ülkeyi 5 yıl boyunca partisini yönetememiş, sekreteri kürdistan kanalına ropörtaj verirken arkasına bayrağımızı almaktan çekinen birisine fırsat verilmesine karşıyım.

Ne fırsatı ya? 50 seçim kaybetmiş adama neyin fırsatı? Güldür güldür skeci gibi konuşuyorsunuz vallahi. Bu millete RTE çok bile cidden.
Dünyanın başka yerinde böyle bir şey olsaydı halk baskısından dolayı bizi RTE'ye bırakan bir adam ülkeye adım atamazdı muhtemelen. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı