Aksiyon/Hikaye/RPG oyun Önerisi

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
İndirme boyutu maximum 10 GB olan Aksiyon/Hikaye/Macera/RPG oyunu önerirseniz sevinirim.
2 boyutlu veya 3 boyutlu olması fark etmez. Sağlamından 20 saat PC başında tutması yeterli.

Unturned var hocam. Aksiyon/Hikaye/Macera/RPG hepsi var. 4 GB.

Fallout New Vegas.
Skyrim.
Fallout 3.
Aksiyon kısımları kütük olsa da diğer kategoriler için çok iyi oyunlar.
İndirme boyutu maximum 10 GB olan Aksiyon/Hikaye/Macera/RPG oyunu önerirseniz sevinirim.
2 boyutlu veya 3 boyutlu olması fark etmez. Sağlamından 20 saat PC başında tutması yeterli.
Vampyr dediğin türleri kapsıyor. Kaç saat sürdüğünü bilmiyorum ama tatmin olacak kadar bir süre sunduğuna eminim.

Fallout New Vegas.
Skyrim.
Fallout 3.
Aksiyon kısımları kütük olsa da diğer kategoriler için çok iyi oyunlar.

Vampyr dediğin türleri kapsıyor. Kaç saat sürdüğünü bilmiyorum ama tatmin olacak kadar bir süre sunduğuna eminim.
Hocam Skyrim'i çok öneren oldu ama hala başlamakla başlamamak arasında kararsız kaldım. RPG olarak Witcher 3 ve New Vegas'ı severek bitirdim. Skyrim'de bana bu tarz bir deneyim sunabilir mi?

Hocam Skyrim'i çok öneren oldu ama hala başlamakla başlamamak arasında kararsız kaldım. RPG olarak Witcher 3 ve New Vegas'ı severek bitirdim. Skyrim'de bana bu tarz bir deneyim sunabilir mi?
Hocam Skyrim'i uzun uzun övdüm, okuduktan sonra başlayacaksınız muhtemelen. :D.

Hocam Skyrim'i uzun uzun övdüm, okuduktan sonra başlayacaksınız muhtemelen. :D.
Skyrim'i bir süredir düşünüyordum. Ama sınavlardı, okuldu derken aklımdan çıkmıştı. Yazıyı okuyunca oyuna yeniden başlama isteğim geldi. Sınavlar bittiğinde yapacağım ilk işlerden biri Skyrim oynamak olacak 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı