Aksiyon Kamerası önerisi

Kenntacho

Hectopat
Yer
Random.
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Motorsikletim için ara ara çıktığımda motovlog tarzında videolar çekmeyi düşünüyorum veyahutta mesela Antalya İzmir arası sürüş yaptım bu kaydı komple yayınlamak istiyorum. Bunun içinde bir süredir aksiyon kamerası araştırmaktayım.

GoPro 9-10-11, SJCam ve DJI Osmo genel olarak incelediklerim. Bir çok yorum okudum, inceleme videoları izledim SJCam ve DJI Osmo için ve görünürde gayet iyi duruyorlar. Fakat GoPro için herkes her zaman bir farkı var diyor. Bu yüzden hep kararsızlıkta kalıyorum.

Sizce GoPro'ya yönelip 8-12000 TL arasında para vermeye değer mi yoksa SJCam veya DJI Osmo alıp 2-5000 TL arasında bir kamera almak daha mı mantıklı?

Konu ile ilgili deneyimi olan veya fikri olan varsa yorum yazarsanız çok sevinirim.

Yıllarca hero 3 kullandım, sonra hero 9'a geçtim. Gayet memnunum. Mobil uygulaması da çok başarılı.Çektiğim bir video.
Videoyu çok beğendim. Güzel hobi. 😄

Bende GoPro düşünüyorum açıkcası. İncelemelerimde DJI Osmo ve SJCam'i eledim. Geriye sadece GoPro kaldı.

9-10-11 için ısınma problemleri var diyorlar, hiç başınıza geldi mi?

11 almayı düşünüyorum fakat bir kullanıcı overheat yüzünden 10'dan önce şarjının bitip kapandığını söyledi, iyice kararsızlığa düştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı