Aksiyon macera kitap tavsiyesi

15 yaşındayım ve genellikle bilim kurgu aksiyon macera kitapları okumayı seviyorum. Serili veya serisiz fark etmez. Kitap sarsın yeter ki. Okuduğum kitaplara örnek: Esrarlı ada, craven malikanesi, jaguar taşları serisi, ayda 172 saat. Bunlar severek okuduğum kitaplardan bazıları.
Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

15 yaşındayım ve genellikle bilim kurgu aksiyon macera kitapları okumayı seviyorum. Serili veya serisiz fark etmez. Kitap sarsın yeter ki. Okuduğum kitaplara örnek: Esrarlı ada, craven malikanesi, jaguar taşları serisi, ayda 172 saat. Bunlar severek okuduğum kitaplardan bazıları.
Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Hocam Dedektif Kurukafa serisine bakın derim. 300-700 sayfa arası uzun kitapları olan bir seri. Gerçekten çok sürükleyici bir kitabını bir günde bitirdiğim oldu.(o gün başka bir şey yapmamıştım :) )

Hocam dedektif kurukafa serisine bakın derim. 300-700 sayfa arası uzun kitapları olan bir seri. Gerçekten çok sürükleyici bir kitabını bir günde bitirdiğim oldu.(o gün başka bir şey yapmamıştım :) )

İlk 3 kitabı var. İlki güzeldi ama 2. kitap sarmadı. Tam ayağım kırıldığı zamana denk gelmişti ondan pek kendimi vererek okumamıştım. Baştan başlamayı düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı