Aksiyon oyunu önerisi

Mr.OnurCan

Hectopat
Arkadaşlar şöyle güzel bir aksiyon oyunu arıyorum hikayesi güzel olsun, Far Cry serisi gibi de oynaya oynaya kendisinden bıktırmasın. Kane And Lynch Dead Men oyunundaki gibi de yapay zekası kötü olmasın kötü olduğunu düşündüğüm sebep ise bazı düşmanlar üstüme hiç sıkmadan koşuyor? Arkadaşlar GTA 5 gibi de olur ama bitirdim GTA 5 demeyin pls :)

Sistemim ise şu şekilde:
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 420
  • İşlemci: Intel(R) Core(Tm) i5-3340 CPU @ 3.10GHz 3.10GHz
  • RAM: 8 GB RAM
  • Bit: 64 Bit

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şöyle güzel bir aksiyon oyunu arıyorum hikayesi güzel olsun, Far Cry serisi gibi de oynaya oynaya kendisinden bıktırmasın. Kane And Lynch Dead Men oyunundaki gibi de yapay zekası kötü olmasın kötü olduğunu düşündüğüm sebep ise bazı düşmanlar üstüme hiç sıkmadan koşuyor? Arkadaşlar GTA 5 gibi de olur ama bitirdim GTA 5 demeyin pls :)

Sistemim ise şu şekilde:
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 420
  • İşlemci: Intel(R) Core(Tm) i5-3340 CPU @ 3.10GHz 3.10GHz
  • RAM: 8 GB RAM
  • Bit: 64 Bit

Mafia
Metro
Hitman:Absolution

Hikaye derinliği olan bir oyun istiyorsan tavsiyem Witcher 3. (95/100)
Hikaye derinliği fazla olmasın aksiyon olsun diyorsan Max Payne 3. (83/100)
Hikayesi sığ olan yeni model strateji oyunu istiyorsan Ancestors Legacy. (85/100)
Sonsuz özgürlük hissi veren gerek aksiyon gerek gizlilik barındıran oyun istiyorsan Hitman. (90/100)
RP'nin dibine vurmak istiyorsan da şiddetle Persona'yı tavsiye ederim.

Not: Puanlar kişisel

Wolfenstein serisine bakabilirsin.
teşekkürler oynadım :)
Hikaye derinliği olan bir oyun istiyorsan tavsiyem Witcher 3. (95/100)
Hikaye derinliği fazla olmasın aksiyon olsun diyorsan Max Payne 3. (83/100)
Hikayesi sığ olan yeni model strateji oyunu istiyorsan Ancestors Legacy. (85/100)
Sonsuz özgürlük hissi veren gerek aksiyon gerek gizlilik barındıran oyun istiyorsan Hitman. (90/100)
RP'nin dibine vurmak istiyorsan da şiddetle Persona'yı tavsiye ederim.

Not: Puanlar kişisel
teşekkürler ama witcher 3 kasıyor oynayamıyorum max payne 3 bitirdim hitman pek sevmedim öbür oyunlarıda beğenmedim

oyun bulamayacağım galiba I Am Bread bari oynıyım :) :) :)

teşekkürler oynadım :)

teşekkürler ama witcher 3 kasıyor oynayamıyorum max payne 3 bitirdim hitman pek sevmedim öbür oyunlarıda beğenmedim

oyun bulamayacağım galiba I Am Bread bari oynıyım :) :) :)
Max Payne Mad Max kaldırıyorsa şiddetle tavsiye ederim. The Forest Raft Assassin's Creed birkaç serisi tam olarak aksiyon olmayabilir ama güzeldirler.Dishonored ilk serisi. Dostum bunları oynadınmı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı