Aksiyon oyunu önerisi

tmm söylüyorum oynadıklarımı

Ac 1, AC2, AC 3 ,AC 4, AC Brotherhood ,Ac Revelations , Ac Rogue Ac Origins , Ac Odyssey Ac Syndicate , Ac UNity odyssey le origins i beğenmedim çok berbat bence sonra gta serisi 5 dahil, battlefield serisi
Crysis seri deadpool ,dishonered, mark of the ninja , I am alive, Avatar the game , La Noire, max payne seri, Medal Of Honor seri , Metro seri, Metal Gear Solid 5, MCSM YANİ MINECRAFT STORY ,The Walking DEAD,
Prince Of persia seri, Remember me,RFG , Shrek 2, Sniper elite seri ,Splinter cell convictyion , Splinter Cell Blacklist , The Amazing Spiderman Seri, Batman Arkham Asylum,Batman Arkham Knight, The sinking city, Ten ten the game,trine Unravel seri,Wolfenstein ,Wolwerine
Resident Evil 2 Remake , Resident evil 5, Mirrors Edge ,Kane And Lycnh Dead Men , Just Cause 2 , far cry serisi, VAZGEÇİLMEZ GAME CALL OF DUTY SERİ , daha saymadıgım çok oyun var yoruldum bunlara benzer oyun olabilir oyyy ellerim ağrıdı :)
mafia , hitman , tomb raider serisi , mad max ,bbunları unutmıyalım
The Witcher ide unutmıyalım :)
millet oyun bulamıyacam :) galiba

borderlands aklımda
Bioshockda aklımda
oooooo Fallout u unuttum
yani fallout da aklımda
Fallout oyunları da New Vegas'tan sonra iyi değil diyorlardı. Ben şimdi Fallout 4'e başladım sevdim. kişiden kişiye değişiyor bu durum da. Far Cry gibi tekrarlamasın diyorsanız iyi araştırmanız lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı