Aksiyon tarzı anime önerisi

Abranas

Hectopat
Merhaba, sizlerden aksiyon anime önerileri istiyorum. Şu ana kadar izlediklerim:

fmab.
Aot.
One punch man.
Death Note.
Demon slayer

Özellikle fmab ve aot izlerken çok zevk aldım çünkü işin içerisinde yönetim, askeriye vs. de vardı. Genel olarak bu tarz animeler önerirseniz sevinirim.

Fmab: Full metal alchemist: Brotherhood.
Aot: Attack on titan.

Berserk (Filmler ya da 1997 animesi, kesinlikle 2016-2017 değil), Owari no Seraph, Fate serisi, Akame ga Kill, Claymore, Guilty Crown, Hellsing Ultimate, Magi: Sinbad no Gouken, K Project.

Berserk (Filmler ya da 1997 animesi, kesinlikle 2016-2017 değil), Owari no Seraph, Fate serisi, Akame ga Kill, Claymore, Guilty Crown, Hellsing Ultimate, Magi: Sinbad no Gouken, K Project.
Jujutsu Kaisen, My Hero Academia, istediğiniz türe pek uymayabilir ama yine de göz atabilirsiniz.
Sanırım Sword Art Online istediğiniz kriterlere uyuyor. Ordu, askeriye var ama AoT kadar değil.
Öneriler için teşekkürler, göz atacağım.

Bence askeri ve yönetim bakımından AOT ve FMAB'dan iyisi gelmeyecek..
Ben de öyle düşünüyorum şu anlık.

Bende senin gibi izlediğim 3 tane animeden Aot ve Fmab'i aşırı sevdim. Bende anime arayışındayım. Demon slayer veya Death Note önerir misiniz?
İkisini de izlemeni kesinlikle öneririm. Tema olarak benzerlikleri olmasa da ikisi de konusunu çok güzel anlatıyor.

Geri
Yukarı