Aksiyonlu oyun önerisi

baran_3549

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB RAM.
SSD veya HDD modeli
SSD 480 GB Kingston.
Ekran kartı
İntel grafik kartı 32MB
İşlemci
Intel(R) Pentium(R) CPU G2020t @ 2.50GHz
Bu özelliklere uygun aksiyon, simülasyon veya FPS oyun önerilerinizi yazın. GTA 5 30 FPS alıyordum, oyunu bitirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alan Wake, Tomb Raider 2013, Max Payne serisi, Mafia 1-2, Hitman blood money ve Hitman Absolution, Call of Duty serisi, Battlefield serisi, Far Cry 3, Assassin's Creed serisi, Dishonored serisi. Yazdıklarımın hepsi bilinir oyunlar ama şunu şunu oynadım demediğiniz için yazdım. Daha az bilinen oyunlar da yazabilirim isterseniz.

Bu özelliklere uygun aksiyon, simülasyon veya FPS oyun önerilerinizi yazın. GTA 5 30 FPS alıyordum, oyunu bitirdim.

Uncharted serisine bakabilirsin hem Türkçe dublajlılar güzel oyunlar yani.

Alan Wake, Tomb Raider 2013, Max Payne serisi, Mafia 1-2, Hitman blood money ve Hitman Absolution, Call of Duty serisi, Battlefield serisi, Far Cry 3, Assassin's Creed serisi, Dishonored serisi. Yazdıklarımın hepsi bilinir oyunlar ama şunu şunu oynadım demediğiniz için yazdım. Daha az bilinen oyunlar da yazabilirim isterses.

Alan Wake, Tomb Raider 2013, Max Payne serisi, Mafia 1-2, Hitman blood money ve Hitman Absolution, Call of Duty serisi, Battlefield serisi, Far Cry 3, Assassin's Creed serisi, Dishonored serisi. Yazdıklarımın hepsi bilinir oyunlar ama şunu şunu oynadım demediğiniz için yazdım. Daha az bilinen oyunlar da yazabilirim isterseniz.

Söylediklerinden yalnızca Mafia 2 oynadım. Diğerlerinden birini seçmek durumunda olsan hangisini isterdin. (codmw3e ne dersin.)

Hocam Alan Wake, Witcher 3, Payday 2,Prototype gibi oyunlara göz atabilirsiniz
sağolun bakıcam.

Batman Arkham Asylum deneyebilirsiniz.

Sağ olun arkadaşların yazdıklarıyla birlikte hepsini değerlendirip birini seçeceğim.

Uncharted serisine bakabilirsin hem Türkçe dublajlılar güzel oyunlar yani.

Bahsettiğin oyun 4 GB ekran kartı istiyor.

Söylediklerinden yalnızca Mafia 2 oynadım. Diğerlerinden birini seçmek durumunda olsan hangisini isterdin. (codmw3e ne dersin.)
Call of Duty serisinden oynamanı tavsiye ettiklerim: Modern Warfare 1-2-3, Black Ops 1-2 ve Call of Duty 2 çok iyi oyunlar bunları kesinlikle oyna. Macera-aksiyonun iç içe olduğu bir oyun istiyorsan Tomb Raider Uncharted'ın atası sayabiliriz. Assassin's Creed oyunlarından ilk oyun hariç 2014'e kadar çıkan oyunlarını oynayabilirsin iyi oyunlar. Far Cry 3'ü de kesinlikle oyna.

Geri
Yukarı