Aktif Dönüştürücü Oyunlarda Çözünürlük Sorunu

Emircan12

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim monitörüm VGA girişli olduğu için HDMI to VGA aldım. Monitörüm 1366x768 olmasına rağmen dönüştürücü bağlayınca 1920x1080 çözünürlük çıkıyor ve bunu 1366x768'e ancak Nvidia uygulamasından alabildim neyse bu tamam. Ama oyunlarda otomatik olarak 1920x1080 olarak giriyor Geforce Experience uygulamasından ayarlıyorum fakat sevdiğim oyun ETS 2 ayarlanmıyor oyunda 1366x768 yazmasına rağmen 1920x1080 Experience uygulamasından da optimize edilmiyor. ETS 2 bir de ekran kaymalar ve siyahlık oluyor, dedim aktif dönüştürücüde sorun vardır. Aldığım yere gittim adam denedi on numara çalıştı acaba nerede sorun vardır sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu direkt olarak monitöründe 1050 Ti ve üzeri bir kart kullanıyorsan bariz şekilde görüceksin bu sorunları. Bütçen varsa yeni monitör almanı tavsiye ederim. 1440x900 monitör bile işini görebilir. Görmez diyenlere karşılık olarak ben kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı