Aktif Matematik'ten sonra hangi kaynak alınmalı?

Rediph

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba, antrenmanlarla matematik 1'i bitirdim, ve aktif matematiğinde ortalarındayım diyebilirim, aktif Matematik'ten sonra hangi kaynağı almalıyım? Teşekkürler şimdiden önerileriniz için.

Birey B veya 345 TYT olabilir. Bunlar biraz daha orta seviye ama daha kolay olsun dersen Birey A güzel.

Hocam 345 ağır gelmez mi? Birey A'dan sonra Birey B'ye geçebilir miyim peki? Sıralamayı nasıl yapmalıyım? TYT matta 15 net yeter bana bu sene.
345 TYT dünyanın en balon mat kaynağıdır. ilk testinde işlem önceliği sorup ikinci testinde Batman Manisa arası soruluyor. Az biraz bir şeyler biliyorsanız Toprak çözün derim.

Hocam 345 ağır gelmez mi? Birey A'dan sonra Birey B'ye geçebilir miyim peki? Sıralamayı nasıl yapmalıyım? TYT matta 15 net yeter bana bu sene.
15 net yeterliyse Birey A yeterli bence. Daha sonra istersen 345'e geçersin. En sonunda Birey B geçebilirsin. Benim sıralamam böyle olur.

Hocam Toprak Yayınları Temel bir kitap'tan sonra biraz ağır gelmez mi? Sonuçta zor bir yayındır kendisi öyle hatırlıyorum.
Temel temel istiyorsanız. Matematiğin ilacı olması lazım onu alabilirsiniz. Hız ve Renk olur. 345 Matta olmaz. Gidin alın isterseniz de para ve vakit kaybı size bir şey katmayacak tyt mat adına.

Çok popüler, reklamı çok; kırtasiyeler fazla komisyon alıyor diye öneriliyor. Boş kaynak.

Bana öyle gelmedi valla ben zorlandım. 345'e döndüm. Kişiden kişiye değişir.
Tamam teşekkürler önerileriniz için, Acil Matematiğin İlacı hakkında ne düşünüyorsunuz? Onu önerenlerde vardı bayağı.

Temel temel istiyorsanız. Matematiğin ilacı olması lazım onu alabilirsiniz. Hız ve Renk olur. 345 Matta olmaz. Gidin alın isterseniz de para ve vakit kaybı size bir şey katmayacak tyt mat adına.

Çok popüler, reklamı çok; kırtasiyeler fazla komisyon alıyor diye öneriliyor. Boş kaynak.
Acil Matematiğin İlacını bana arkadaşım da önermişti. Peki nasıl bir sıralama yapmalıyım sizce Aktif bittikten sonra ortalama olarak? Kafamda şöyle bir şey düşündüm Matematiğin İlacı - Birey A - Hız Ve Renk gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı