Çözüldü Aktifbank bir işlem yapmamama rağmen mail yolladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

blackrevenge21

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Mail kontrollerimi yaparken böyle bir mail ile karşılaştım ama kesinlikle bu banka ile ilgili bir etkileşimim olmadı. Bırakın hesap açmayı adını bile şimdi öğrendim. Mail dolandırıcı maili midir? Yoksa birisi benim e-posta adresim ile işlem yapmaya mı çalışmış?

Opera Anlık Görüntü_2022-10-11_193302_mail.google.com.png

Çözüm
E postanızla işlem yapılmaya çalışılmış.

Merhaba. Ben şimdi bir yakınıma sordum olay bambaşkaymış. Kendisi adıma Passolig başvurusu yapmış. Mail olarak da benim mailimi vermiş yani sıkıntı yok :D. Şimdi konuyu kapatmaya çalışıyorum ama nereden sileceğimi bulamadım.

Merhaba. Ben şimdi bir yakınıma sordum olay bambaşkaymış. Kendisi adıma Passolig başvurusu yapmış. Mail olarak da benim mailimi vermiş yani sıkıntı yok :D. Şimdi konuyu kapatmaya çalışıyorum ama nereden sileceğimi bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
:)
Silinmiyor diye biliyorum kalsın anı olarak.

Tamamdır hocam. Neyse ben gene iyi kurtardım ama böyle mail gelen arkadaşlar için söylüyorum. Bu mail için örnek vermem gerekirse sonu " .com.tr " ile bitiyorsa güvenlidir(yanlış bilmiyorsam öyle olmalı ha istisnai durumlara diyebileceğim bir şey yok :) ). Onun dışında gelip yardım etmeye çalışan herkese çok teşekkürler.

Geri
Yukarı