AktifGelir.com alan adı nasıldır?

cem samet

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bir süredir kendime projelendirmek veya satmak için alan adı alıyorum. Elimde 5 adet alan adı var fakat en ilgimi çeken alan adım AktifGelir.com. Sizce bu alan adı nasıl? Değerlendirmenizi benimle paylaşır mısınız? Veya siz olsanız nasıl projelendirirdiniz? (Aklımda görev sitesi yapmak veya para kazanma bloğu açmak var.)

Elinizde dursun, ilerde size kazandırabilir, siteye iletişim adreslerinizi bırakın.
İletişim adresim bulunuyor sitede. Genelde satış için aldığım için for sale yazıp koydum iletişim mailimi yazdım. Fakat sanırım bunu elimde tutacağım. Projelendirmek daha mantıklı olacak.

Site ismi gayet güzel. Görev sitesi fikri iyi gibi. Blog fikri bu site için pek te mantıklı değil. Site ismi görev sitesine uygun. Kesinlikle bir şekilde bu planı harekete geçirin derim.

Bu arada hatırlatma yapayım, mailin kişisel adres olduğu çok belli, o yüzden yeni bir mail açın bu domaine özel. Örn: [email protected] gibi. Yoksa spam gelebilir.
Maalesef tüm alan adlarım için o tür uzantılı açamam kontrol etmesi zor oluyor. Hepsi için yeni bir mail açıp ona yönlendireyim o halde kişisel mailimi koydum evet.
Site ismi gayet güzel. Görev sitesi fikri iyi gibi. Blog fikri bu site için pek te mantıklı değil. Site ismi görev sitesine uygun. Kesinlikle bir şekilde bu planı harekete geçirin derim.
Teşekkür ederim dikkate alacağım.

Geri
Yukarı