Rockstar Games Aktivasyon kodu zaten kullanıldı hatası

Heahsy

Decipat
Daha fazla  
İyi geceler. Arkadaşlar benim Rockstar hesabım vardı ve ben bunu sildim, Ancak kaç gün beklememe rağmen Rockstar'dan hesabın silinme hakkında onay mesajı gelmedi, bende hesabı tekrardan kurayım belki olur dedim baktım yeni hesap kurdum aynı e-posta ile. fakat şimdi GTA 5'i açmaya çalışıyorum Aktivasyon kodu istiyor onuda girdiğimde kod zaten kullanıldı hatası veriyor. bu neden kaynaklı olabilir? Launcher'ı revo'dan silip yükledim ve bana bir yeni oluşturduğum hesap profilini gösterdi birde eski hesabımın profilini gösterdi. ben yeni hesabımı seçip aktivasyon kodunu oraya girdim ancak nafile.

Rockstar canlı destekten sorunu anlatın size aşama aşama ne yapmanız gerektiğini söylüyorlar
Yanlış hatırlamıyorsam GTA hariç Rockstar'ın ve soical clubun olduğu tüm dosyaları elle temizliyorsunuz. Ben sorunu böyle çözmüştüm.
Peki hesabı sildikten sonra da mı olmaz? Canlı destek neresi nereden ulaşabilirim.

Anlaşılan 300 kişiden kimse çözüm bilmiyor.

Son düzenleme:
Peki hesabı sildikten sonra da mı olmaz? Canlı destek neresi nereden ulaşabilirim?

Anlaşılan 300 kişiden kimse çözüm bilmiyor.
Size nasıl yapıcağınızı belirttim ama siz çözümü uygulamaktan acizsiniz.

Hesabınızı silerseniz oyunu tekrar satın almanız gerekir

Ayrıca çözüm kesin olarak bu Rockstar ve soical club ile ilgili dosyaları silip oyuna gireceksiniz. Bu kadar basit.

Size nasıl yapıcağınızı belirttim ama siz çözümü uygulamaktan acizsiniz.

Hesabınızı silerseniz oyunu tekrar satın almanız gerekir.

Ayrıca çözüm kesin olarak bu Rockstar ve soical club ile ilgili dosyaları silip oyuna gireceksiniz. Bu kadar basit.

Belirttiğin çözümden emin bile değilsin. İlk mesajında "Yanlış hatırlamıyorsam" diyorsun, ikinci mesajında da "çözüm kesin olarak bu" diyorsun. Kendi kendinle çelişkiye giriyorsun kısaca. Ayrıyeten söylediğin de çözüm değil uzaktan yakından alakası yok, zira denedim.

''Hesabınızı silerseniz oyunu tekrar satın almanız gerekir.'' Böyle bir şey yok, Rockstar hesabını siliyorsun oyunu aldığın platformun hesabını değil. Kesin bir çözümün varsa buyur söyle memnun olurum. ancak yoksa beni boşa yorma.

Belirttiğin çözümden emin bile değilsin. İlk mesajında "yanlış hatırlamıyorsam" diyorsun, ikinci mesajında da "çözüm kesin olarak bu" diyorsun. Kendi kendinle çelişkiye giriyorsun kısaca. Ayrıyeten söylediğin de çözüm değil uzaktan yakından alakası yok, zira denedim.

"Hesabınızı silerseniz oyunu tekrar satın almanız gerekir." böyle bir şey yok, Rockstar hesabını siliyorsun oyunu aldığın platformun hesabını değil. Kesin bir çözümün varsa buyur söyle memnun olurum. Ancak yoksa beni boşa yorma.
Hayır çözüm yolunu "yanlış hatırlamıyorsam" dedim yani Rockstar ve soical club dosyaları dışında Steam veya Epic'ten bir dosya silip silmediğimi hatırlamıyorum ilk mesajımdada "böyle çözdüm demişim"

Madem öyle sil hesabı ben ne olacağını söyledim.

Geri
Yukarı