Akustik gitar tavsiyesi

Az daha paranızı biriktirip bütçeniz artarsa iyi Fender alabilirsiniz, ben elektro gitar çalıyorum 5 seneden beri ibanez grg170dx gibi kötü bir gitarım vardı, 2 ay önce Schecter HellRaiser c-1 Fr aldım ( uzun yıl paramı biriktirdim) ve bu gitar beni ömrüm olursa sonuna kadar idare eder, yani hocam az daha sıkıp bütçenizi arttırırsanız uzun uzun yıl dayanan iyi bir Fenderiniz olur. Göz önünde bulundurun

Açıkçası yıllardır Fender American Telecaster almak istemişimdir ama malum fiyatları uçuk hem gitarı almkla da bitmeyecek amfisi var pedali var varda var. ben de baktım alacağım yok elektroya geçmekten vazgeçtim, öyle Squier gibi dandik gitarlarla başlamak istemedim akustiğe yöneldim. Ama şimdi de bekleyemiyorum artık hocam klasik gitarım bir yıldır kırıldı ve artık elimde ki parayla alabileceğim en iyi gitarı alıp tekrar çalmak istiyorum sadece

Hocam o zaman şu an ki bütçeniz ile bir gitar alın ama ben derim ki hayalinizden vazgeçmeyin, yine paranızı biriktirip ilerde istediğiniz gitarı alın bence. O zamana kadar kararınız değişebilir belki, benim hayalim B.C Rich Stealth almaktı, en sevdiğim gitaristin gitarıydı, fakat yurt dışında satılıyordu 1000$ fiyatı var zaten şu an hala almak isterim ama düşününce özel marka olduğu için satması sıkıntı olur ve şu an aldığım gitar bir çok 5000 tl lik LTD ile aynı özellikte, bence şu an alın ama istediğiniz gitar için yine kenara bir bütçe ayırın

Senin şuan ki gitarın bi canavar zaten bence B.C Rich almana gerek bile yok :) Ayrıca tavsiyelerin için de teşekkür ederim, haklısın ne alırsam alayım Telecaster almazsam içimde kalacak geçte olsa almak lazım. Ama şimdilik tavsiyen üzerine Lag-T66D üzerine yoğunlaşıyorum. Çok sağol.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı