Akvaryum malzemeleri tavsiyesi

TimurCan07

Hectopat
Yer
antalya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Hayatımda hiç akvaryum kurmadım. Max 4000TL civarında akvaryumun tüm gereken malzemeleri nelerdir? Ve 4000TL civarında bana tüm alabileceğim tüm malzemelerin tavsiyesini istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Besleyeceğiniz türe tatlı su tuzlu suya göre çok değişir bu forumdada böyle bulmanız zor YouTube'dan bakmanızı tavsiye ederim. 20ltlik akvaryum var Antalya'da iseniz.

Son düzenleme:
Hayatımda hiç akvaryum kurmadım. Max 4000TL civarında akvaryumun tüm gereken malzemeleri nelerdir? Ve 4000TL civarında bana tüm alabileceğim tüm malzemelerin tavsiyesini istiyorum.

Hangi tür balık beslenecek? Bitkili mi olacak? Boyutlar ne kadar? Hangi düzeyde olacak?

Akvaryum alma konusunda boyuta göre fiyat degismekte bu malzeme konusu petshopcuları ekleyip sorabilirsin aksessuar vesaire akvaryuma daha iyi bilmekteler sıradan balık bakım için tavsiyelerim bu ekim ikliminde ısıtıcı koyma tavsiyem akvaryuma oda sıcaklında bakıyorum bende sahsen balıga Japon balıgı tipi turunucu renkte teleleskop balıgı bakıyorum yem ve oda sıcaklında su yeterli olur cam gibi berrrak su için su berrak lastırıcı ilaç almayı unutma probiyotikli yem ve antibiyotik yerine su düzenleyiciyi kullanmayı unutma iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı