Alacağım 2 Ürüne 3 Günde 1.687₺ Zam Geldi Şimdi Ne Olacak?

Fark ettim :)

Hocam o veri eski, işte o fiyata satılıyordu cuma günü. Siteye gidersen 3.989, 35₺ ile karşılaşacaksın. Vatan'daki de yok, o stok zaten yoktu.

Biraz daha beklerseniz artabilir...

En ucuz 2 link:

.

.

Alternatif olarak ASUS ROG STRIX B550-E de düşünebilirsin. VRM yapıları ve özllikleri ASUS ROG STRIX X570-E ile benzer. Tek fark x570 lerde fazladan PCIE 4.0 veriyolu bulunması.

Fark ettim :)

Hocam o veri eski, işte o fiyata satılıyordu cuma günü. Siteye gidersen 3.989,35₺ ile karşılaşacaksın. Vatan'da ki de yok, o stok zaten yoktu.
Haklısınız hocam, sonradan fark ettim ben de. Alternatif düşünmüyorum demişsiniz ama B serisi çipsetli bir tercih yapmanızı (B550 Aorus Master) veya 2400 lira civarına bulabilirseniz ASRock X570 Taichi düşünebilirsiniz.
B550 and X570 Temp Comparision (Stock).png

X570 Mobo Temp Comparision.png

Kaynak: Hardware Unboxed

İşlemciyi 3655 TL'ye buldum. Siteyi Akakçe önermiş, güvenilir. Anakart ise bayağı nadir bulunuyor çoğu site satmıyor olanlarda da stokta yok.

Siteyi Akakçe'nin önerdiği yok. En ucuz olanın linkini vermekle önermesi... Ne alaka? Ha bir de önerdi diyelim. Sırf şimdi Akakçe önerdi diye hiç bilinmeyen bir site güvenilir mi oldu yani?

Siteyi Akakçe'nin önerdiği yok. En ucuz olanın linkini vermekle önermesi... Ne alaka? Ha bir de önerdi diyelim. Sırf şimdi Akakçe önerdi diye hiç bilinmeyen bir site güvenilir mi oldu yani?
Evet güvenilir kanka. Aynı magaza n11'de de satış yapıyor aradaki komisyon farkını ödemeyi göze alırsan ordan alabilirsin. :D

Geri
Yukarı