Alacaklı internet kafe sahibine karşı nasıl davranılır?

Bugün korkudan gidişte ve gelişte yolu uzattım yarım saat daha yürüdüm uzun yoldan borcum 30 TL kaldı bende de o zaman 10 TL vardı parama göre oynayacağıma oyuna dalmışım fazla oynamışım masa ücreti de fazla yazdı bu yüzden ne kadar fazla oyanrsan o kadar yazıyor yani toplam 40 TL tuttu o zaman yanımda 10 TL vardı onu verdim adama şimdi üzerimde para yok zaten hep buraya geliyorum bir dahaki gelişimde kalan parayı getireceğim dedim adam kabul etmedi bana ne dedi sonra çantanı ya da cep telefonunu burada bırak para getirinceye kadar dedi bende bırakamadım eğer eşyalarımı bıraksaydım ailem bana neden bıraktın diye kızardı bir de o zaman dershaneye de gidiyordum sırt çantam da sırtımdaydı onu bırakamadım.

18 yaşındayım.

Ya bunda korkulacak bir şey yok ki. Binlerce lira borcun olsa hani kork. Babandan harçlık diye 50 lira iste ver dostum ne olacak.

Haklısınız sadece telefonumu rehin almakla kalmadı bana çantanıda burada bırak telefonunla birlikte dedi.
E adam bi zahmet desin. 18 yasina gelmissin, internet kafeye gitmissin ve cebinde olmayan paraya tekabul edicek sekilde oynamissin. Kucuk cocuk olsan neyse der cocuktur yapmistir bi hata der adam gecer.

Aga bu ne rahatlik ben oyun bağımlısı sayılırım ona ragmen int kafeye gittiimde bakiyorum kac saat gecmis diye sürekli kac tl tuttugu da yazıyor zaten ekranda 4 saat hic mi oyundan kafanı ayirmadin helal olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı