alacaktakipburosu.net güvenli mi?

Hocam site bariz bir şekilde scam. Linke tıkladığımda adres çubuğunda saçma sapan bir IP adresi çıktı, keşke T.C.'nizi vermeseydiniz. T.C. ile tabii ki de adresinizi söyler.

Çok büyük boşluktaydım bugün. Bende diyorum bunlar böyle basit şeyleri nasıl yiyor...

Hocam site bariz bir şekilde scam. Linke tıkladığımda adres çubuğunda saçma sapan bir IP adresi çıktı, keşke T.C.'nizi vermeseydiniz. T.C. ile tabii ki de adresinizi söyler.

Şikayetvara baktığımda bir sürü mağdur gördüm. Bunlar elini kolunu sallayarak devam edecek sanırım. Bu arada TurkNet'in verilerimi satması lazım borcumu böyle kolay bulabiliyorsa.

Orasını ben de anlamadım. Klasik, bizim veriler havalarda uçuşuyor yine herhalde.

Borcumu dolandırıcılar hatırlatıyor. Gidip kendi sitesinden ödeyeyim bari.

1669385680329.png

Orasını ben de anlamadım. Klasik, bizim veriler havalarda uçuşuyor yine herhalde.

Turknet Twitter Destek'te Bunu attılar ama çok kaba davranıyor iletişimde. Sövmemek için zor tuttum.

allah allah @Shinya Kogami @Daryl1dx @Mertcan39
Çok güvenli durmuyor. Bana da farklı isimlerle böyle mesajlar geliyor. Yani bu mesaj gelene kadar size önce bir mektup gelmesi lazım. İhtar çekerler daha sonra avukatlık olur falan yani bu şekilde para istemeleri saçma geldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı