Alan/Bölüm değiştirmek

Üniversite mantıklı gelmedi, siz hangi seçimle girdiniz?

Üniversite mantıklı gelmedi, siz hangi seçimle girdiniz?
Benim üniversite zamanımda pilotluk kolay ulaşılabilir bir meslek değildi maalesef. Ben önce üniversiteyi bitirdim. Sonra çalışıp birikim yaptım. Ve sonrasında uçuş okuluna giderek pilot oldum.

Benim üniversite zamanımda pilotluk kolay ulaşılabilir bir meslek değildi maalesef. Ben önce üniversiteyi bitirdim. Sonra çalışıp birikim yaptım. Ve sonrasında uçuş okuluna giderek pilot oldum.
Hocam, nasıl bir yol izlemeliyim sistemi siz daha iyi biliyorsunuz.

Yaş, eğitim durumu, İngilizce, matematik, fizik seviyesi ne durumda şu an?
18, lise son, ingilizce ve matematik kötü fizik orta düzey. İngilizceye çok öğrenmeye çok hevesliyim onu halledeceğim ona özel kursa gideceğim.

İngilizce'yi öğrenmen değil iyi derecede kullanman gerekli. Her şeyden önce onu çözmen gerekiyor. Çünkü bütün dersler, konuşmalar, yazışmalar İngilizce olacak hayatında. Bence üniversitede pilotluk senin için şu aşamada zor olacaktır. Üniversite sonrasında kendi ve ailenin maddi imkanları dahilinde pilotluk eğitimine başlamalısın. Ayrıca sağlık durumuna da dikkat etmen gerekli. Gözlerin, kulakların, kan şekerin vs.

Haklısın ben hazırlık okuduktan sonra seviyeye göre geri dönüş yapmalıyım tekrardan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…