Alan Wake 2 RTX 3050M sistemde nasıl performans verir?

Masaüstü modeli bile daha kaslı ve 2 kat VRAM'e sahip olmasına rağmen sürünüyor. Dizüstü için durum pek iç açıcı değil.

GTX 1000 ve RX 5000 de de hiiç iyi değil ama onda mevzu mesh shaders🤡

Vermez. Oyun desktop 3050'de DLSS açık orta ayarlarda 25FPS veriyor. Mobile GPU'lar zaten sadece ad ve yeni nesil teknolojiden ibaret. VRAM şişiren bir oyun, ve 3050M kaldıramaz.

Hocam bir mod çıkar Draw distance, NPC limiter ve texture quality downgradeli 4 GB VRAM için belki o zaman oynanabilir.

GTX 1000 ve RX 5000 de de hiiç iyi değil ama onda mevzu mesh shaders🤡

Hocam bir mod çıkar Draw distance, NPC limiter ve texture quality downgradeli 4 GB VRAM için belki o zaman oynanabilir.

Hocam VRAM clock MHz'leri bile daha düşük, Mobile GPU'larda. Ama desktop GPU bile cortluyor sistemde, çok ekstrem özellik kısmadan fazla oynatacağını sanmıyorum. Gelse bir hele FSR 3 oynanır belki oyun, ama onun için 0.1 Low değerleri yüksek olması gerek.

Hocam VRAM clock MHz'leri bile daha düşük, Mobile GPU'larda. Ama desktop GPU bile cortluyor sistemde, çok ekstrem özellik kısmadan fazla oynatacağını sanmıyorum. Gelse bir hele FSR 3 oynanır belki oyun, ama onun için 0.1 Low değerleri yüksek olması gerek.

İlk sahnede (abinin kıçını ayrı tutuyorum) şöyle bir etrafıma bakındım, grafikler inanılmaz tatlı ve ambiyans muhteşem. Sanıyorum Metro Exodus Enhanced Edition ve Cyberpunk'dan sonra ilk kez gelişmiş grafik hissini yaşadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı