Alan Wake 2 vs RE4 remake

Resident evil 4'ü oynamış biri olarak çok güzel oyundu hikayesi klişe ve yüzeysel onun dışında aktı gitti oyun açıkçası. Alan wake bilmiyorum. Ama re4r benim için çok iyi bir deneyimdi. Tekrar oynanabilirliği de çok yüksek oyunu bitirdikten 2 gün sonra tekrar başladım mekanikleri o kadar sevdim ki çünkü ben tercihimi re4r'ten yana kullandım. Tabiki sistem etkisi de var. Ama bildiğim kadarıyla alan wake 2 çok iyi bir hikayeye sahip oynanış daha kütük. Kısacası mekanik derseniz re4r hikaye derseniz alan wake 2

Resident Evil 4'ü oynamış biri olarak çok güzel oyundu hikayesi klişe ve yüzeysel onun dışında aktı gitti oyun açıkçası. Alan Wake bilmiyorum. Ama RE4r benim için çok iyi bir deneyimdi. Tekrar oynanabilirliği de çok yüksek oyunu bitirdikten 2 gün sonra tekrar başladım mekanikleri o kadar sevdim ki çünkü ben tercihimi RE4R'ten yana kullandım. Tabii ki sistem etkisi de var. Ama bildiğim kadarıyla Alan Wake 2 çok iyi bir hikayeye sahip oynanış daha kütük. Kısacası mekanik derseniz RE4r hikaye derseniz Alan Wake 2

Sağ olun hocam sanırım Alan Wake 2 alacağım.

Alan Wake 1 i xbox 360 da tr yama ile oynamıştım oradan oraya gece koşturmacadan başka birşey bulamadım oyunda. O yüzden 2. oyunu alnayı düşünmüyorum. Ama re serisinin yeri başka en son 1 ay önce re2 remake i bitirdim. Şimdi 4. seriye geçeceğim. Tavsiyem re4 olur.

Alan Wake 1'i Xbox 360 da TR yama ile oynamıştım oradan oraya gece koşturmacadan başka bir şey bulamadım oyunda. O yüzden 2. oyunu alnayı düşünmüyorum. Ama re serisinin yeri başka en son 1 ay önce RE2 remake i bitirdim. Şimdi 4. seriye geçeceğim. Tavsiyem RE4 olur.

Alan Wake 2 1. oyuna göre çok farklı.

Geri
Yukarı