Alan Wake 2 vs Star Wars: Jedi Survivor vs Hogwarts Legacy

Kadir Bedi

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Epic indirimi bitmeden yeni çıkan oyunlardan birini almak istiyorum ama kararsız kaldım. En fazla zorlarsam 2 tanesini alabilirim ama siz yine 1 tanesini seçerseniz memnun olurum.

Bu oyunlar Alan Wake 2, Star Wars Jedi Survivor, Hogwarts Legacy.
-Daha önce Alan Wake 1'i oynadım fakat bitiremeden bırakmıştım biraz sıktı açıkçası. (Remastered değildi.) Fakat 2.oyun gerçekten çok iyi duruyor.
-Star Wars Jedi: Fallen Order'ı çok severek oynadım, Star Wars evrenini de severim fakat 2. oyunun optimizasyon sorunları olması beni bu oyunu alıp almama konusunda tereddüte düşürüyor.
-Harry Potter evrenini de çok severim, bu oyunu almaktaki çekincem de oyunun tekrara düşüp çok çeşitlilik sağlamaması.
Sonuç olarak bir tanesini almaya niyetliyim inşallah. Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar Epic indirimi bitmeden yeni çıkan oyunlardan birini almak istiyorum ama kararsız kaldım. En fazla zorlarsam 2 tanesini alabilirim ama siz yine 1 tanesini seçerseniz memnun olurum.

-Daha önce Alan Wake 1'i oynadım fakat bitiremeden bırakmıştım biraz sıktı açıkçası. (Remastered değildi.) Fakat 2.oyun gerçekten çok iyi duruyor.
-Star Wars Jedi: Fallen Order'ı çok severek oynadım, Star Wars evrenini de severim fakat 2. oyunun optimizasyon sorunları olması beni bu oyunu alıp almama konusunda tereddüte düşürüyor.
-Harry Potter evrenini de çok severim, bu oyunu almaktaki çekincem de oyunun tekrara düşüp çok çeşitlilik sağlamaması.
Sonuç olarak bir tanesini almaya niyetliyim inşallah. Yardımcı olursanız sevinirim.
Oynamadım fakat Hogwarts Legacy parasına hiç değen bir oyun gibi durmuyor. Star Wars evrenini sevmeseniz bile Jedi Survivor alınmaya değer. Bu arada Alan Wake 2'de çok başarılı bir oyun ama ben Jedi Survivor'ı tercih ederdim yine de siz bilirsiniz.

Gamepass uyeliginiz varsa bir kac aya Jedi Survivor oyunu EA Play ve dolayisiyla Gamepass aboneliginize eklenebilir. Bu yuzden Harry Potter evrenini sevidiginiz icin tavsiyem Hogwarts Legacy. Alan Wake teknoloji soleni tadinda, ilk oyuna bir sans daha verip bu sefer begenirseniz onu da dusunebilirsiniz.

Gamepass uyeliginiz yoksa sirasiyla Jedi Survivor, Hogwarts Legacy ve Alan Wake 2 tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı