Albea 1.3 multijet alınır mı?

Paşam boş veleş işlerle uğraşma. Tarihte 18 yaşında gözüküyor diye öyle mi gözükecek?
Tosun emirhan paşa emsalsiz bilgine bir lafım yok, kendin de yazmışsın en fazla 300 olanı alacağım diye. Artık anahtardan mı anlarsın kilometrenin orjinal olduğunu beyni varsa şanzıman beyninden mi bilemeyeceğim. Hayırlı tıraşlar sana.

Tosun Emirhan paşa emsalsiz bilgine bir lafım yok, kendin de yazmışsın en fazla 300 olanı alacağım diye. Artık anahtardan mı anlarsın kilometrenin orijinal olduğunu beyni varsa şanzıman beyninden mi bilemeyeceğim? Hayırlı tıraşlar sana.

Eyvallah.
Tosun Emirhan paşa emsalsiz bilgine bir lafım yok, kendin de yazmışsın en fazla 300 olanı alacağım diye. Artık anahtardan mı anlarsın kilometrenin orijinal olduğunu beyni varsa şanzıman beyninden mi bilemeyeceğim? Hayırlı tıraşlar sana.

Sırf tartışmaya çıkarmak için mi bilmiyorum ama kaçıncı 300 demişsin burada amacın ne kilometre düşürülmüşse düşürülmüş sanane kardeşim görende sanacak 10 yıl atölyede çalışmış.

Son düzenleme:
Herkese merhaba arkadaşlar taksi çıkmasız albea 1.3 multijet alacağım bu araç iyi midir? Dizel alacağım kilometresi en fazla 300 olanı alacağım.

Kilometre kısımın halledeceğim demişsiniz o kısma bir şey yazmaya gerek yok.
Tasarruflu arabadır. parçsı ucuzdur. Ayağını yerden keser. Multijet motorlar dayanıklıdır.

Sırf tartışmaya çıkarmak için mi bilmiyorum ama kaçıncı 300 demişsin burada amacın ne kilometre düşürülmüşse düşürülmüş sanane kardeşim görende sanacak 10 yıl atölyede çalışmış.
Aslında doğru söylemiş. Bu modellerde taksi çıkması çok fazla. Fitillerin altına falan epey bakılmalı.

O zaman temizse gayet güzel araçtır. Eski kasasının Palio'sunu kullandım ve gerçekten konforlu sayılır bu araçlar. Dizel sadece daha gürültülü olur. Onun dışında iyidir. Ekonomikitr aynı zamanda.

Geri
Yukarı