Albion Online oynayan var mı?

Ben pek sevemedim. Grafiklerinin çizgi tarzda olması oyunu anlamayı ve alışmayı hızlandırıyor. Fakat o Türkçe dil desteğinin olmaması çok kötü. Görevleri ve hikayeyi tam olarak yakalayamıyorum. Bu yüzden bıraktım.

Ben pek sevemedim. Grafiklerinin çizgi tarzda olması oyunu anlamayı ve alışmayı hızlandırıyor. Fakat o Türkçe dil desteğinin olmaması çok kötü. Görevleri ve hikayeyi tam olarak yakalayamıyorum. Bu yüzden bıraktım.

Kankam hikayelik bir durumu yok oyunun pek
Hayatta kalma ve MMO birleşimi bir oyun

İlk denediğim MMO'ydu ancak Path of Exile daha çok sarmıştı ve silmiştim. Sonrasında da PoE'den sıkıldım ve sildim. Anladığım kadarıyla benim zamanım geçmiş bu oyunlar için.

Abi MMORPG türü = Para, Zaman çalınması.
PoE'da 30 saat oynadık arkadaşımla. Oyunda bizi satın almaya zorlayan bir etken olmadı. Ama diğer MMORPG'lerin bazılarında bu muhabbeti duymuştum. MMORPG'leri deli gibi oynayan kişiler var.

PoE'da 30 saat oynadık arkadaşımla. Oyunda bizi satın almaya zorlayan bir etken olmadı. Ama diğer MMORPG'lerin bazılarında bu muhabbeti duymuştum. MMORPG'leri deli gibi oynayan kişiler var.
Bende MMORPG geneli için söylemiştim. Bu oyunda öyle olmayabilir. Fakat gerçekten insanları robotlaştıran ve hayatsız biçime getiren fazlaca MMORPG mevcut.

Oyunda görev sistemi yok sadece eğitim kısmında sana oyunun temellerini öğretmek için üretim, toplama, yaratık kesme gibi görevler veriyor. Eğitim 15 20 dk de bitiyor daha da görev yok serbestsin. İster toplayıcı ol ister bir şeyler üret istersen bir şehirden eşya al başka bir şehre sat tamamen sana kalmış ama çok zaman yiyor oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı