Çözüm "Albion Online Security code" hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fako29

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 1600 AF // GPU: Radeon RX 5500 XT 8GB // Ram: 2x8 3600mhz
Yaklaşık 3 ay gibi bir süredir Security code hatasını alıyor ve oyuna giriş yapamıyordum. Türkçe olarak internet yeterli bir kaynak bulamayıp en sonunda ticket sistemi ile iletişime geçtim. 3 gün konuşmamızın ardından bana iletişim kurduğum mail hesabımın oyunla bir bağı olmadığı söylendi. Steam'e baktığım zaman doğru mail hesabımdan iletişim kurduğumu gördüm. Aslında problem Steam hesabım ile albion hesabımın mailleri farklı olduğu için Security code bana gelmiyor sanıyorum. Birkaç mail adresimi kontrol ettiğim zaman evet albion Online Security Code'un mailime geldiğini gördüm. Steam mailiniz değil de oyuna girdiğinizde ki hesabınızı hangi maile kaydettiyseniz o maile geliyor. Eğer mail hesabını bulamıyorsanız ticket üzerinden mail atarken, Steam üzerinden giriş yaptığım da Security code hatası alıyorum ancak mail hesabımı hatırlamıyorum diyerek 17 haneli Steam ID numaranızı gönderirseniz size yardımcı olacaklardır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı