ALC887 Mojave ses sorunu

Mic0Lee

Hectopat
Dün akşamdan beri uyumadım catalina ve Mojave sürümlerinde ses tanıtmak için. Şimdiye kadar uğraştım applealc ve voodoo.
Config plistden 1 2 3 Audio sayılarını değiştirdim, binbir türlü şey denedim ama olmadı. Ne catalinada ne de Mojave sürümünde ses çıkmadı. Anakartın üzerindeki ses yongası ALC887.

Son düzenleyen: Moderatör:

Vodoo ses sürücüsünü denemeden önce burdaki gibi dener misin?
Yani sadece 1-2-3 gibi ID denemeyin. Burada uygun olanlar ile tek tek deneyin. Her denemenizde sistemi yeniden başlatın ve ses giriş çıkışlarını kontrol edin.

Vodoo ses sürücüsünü denemeden önce burdaki gibi dener misin?
Yani sadece 1-2-3 gibi ID denemeyin. Burada uygun olanlar ile tek tek deneyin. Her denemenizde sistemi yeniden başlatın ve ses giriş çıkışlarını kontrol edin.
O listeden bakıp denedim hepsini tek tek yinede olmadı.
VoodooHDA 2.9.0.d1 veya 2.8.9 kullanmayı dene imajda var.
Bu akşam tekrar deniyeceğim peki bunlar kext utilitylemi yükliyim yoksa direk kexts othera
Core i3 8100
RX 580

Clover Configurator uygulaması ile mount efi partition yapıp EFI -- Clover -- kexts -- Other içine bırakın kexti.
Sana ve clausa teşekkürler.
şuan yazmaya fırsat bulabildim maalesef yine olmadı tekrar high sierra geçmek zorunda kaldım yokmu bunun ilacı
şuan yazmaya fırsat bulabildim maalesef yine olmadı tekrar high sierra geçmek zorunda kaldım yokmu bunun ilacı

Son düzenleme:
Merhabalar;
Ustaların tavsiyelerine ilave bende bir tavsiyede bulunmak istedim çünkü. ALC 887 olan bir anakart kullanıyorum, umarım sistemine uyumlu olur. Kolay gelsin.
ALC887

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı