Mojave kurulum sonrası internet ve ses sorunu

emrcn77

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, kurulumu tamamladım. Ancak karşılaştığım yeni hatalar var. Recep Baltaş’ın YouTube videosundaki her şeyi uyguladım ancak lan girişini ve ses çıkışını yapıyorum. Yukarıdaki arkadaşın attığı config dosyası ile çalıştırıyorum bilgisayarı, rehberin içeriğindeki config dosyaları işe yaramadı. İnternet ve ses için ne yapmamı önerirsiniz?

29CEC96B-CB91-42BE-8870-C03FF54B0701.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Wi-Fi kartın Intel veya uyumsuz ise çalıştıramazsın. Değiştirmen veya Wi-Fi USB adaptörü alman gerekir. Ses için de şu rehbere bak;

Yanlış yazdım sanırım. Üzgünüm, Wi-Fi kartımın çalışmasını zaten beklemiyorum Lan kablosu ile de bağlanamıyorum.

Kabloyu söktüm dediğiniz gibi oturum açtıktan sonra, kabloyu bağladım. Ancak sorun devam ediyor. Ayrıca 3 USB portumdan sadece birini kullanabiliyorum. Onu da sadece UEFI dosyaları olan USB disk ile kullanıyorum. Telefon mouse gibi şeyleri görmüyor sistem. Bunun hakkında bilginiz var mıdır?

Merhaba, sistemim:
ASUS K555LB.
Intel Core i5 5200U (HD 5500)
8 GB RAM
240GB SSD.
NVIDIA GT 940M (bu zaten çalışmayacak)

Smbıos’tan kastınız nedir? Eğer videodaki imessage FaceTime vs. ise daha interneti ayarlayamadığımdan yapmadım bir ayar.

MacBook Pro 12,1 yap.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı