ALC887 ses yongası Razer BlackShark V2 X için yeterli mi?

Maxen

Hectopat
B450M S2H V2 anakartım var. Ses yongası ALC887. ses kalitesi nasıldır? Razer BlackShark V2 X almayı düşünüyorum. 500 TL'yi hak eden bir kulaklık olduğunu düşündüm. Sizce anakartım destekler mi bu kulaklığı? Aşağıda ses kartı olan ve olmayan iki kulaklık var. Aralarında 100 TL fark olduğunu görüyorum. Sebebi nedir?

İlk: https://www.hepsiburada.com/razer-b...eAz8cY9Eptj2QkC-EQ1sBnjZljpyCt5xoCnoYQAvD_BwE

İkinci: https://www.hepsiburada.com/razer-blackshark-v2-x-rz04-03240100-r3m1-7-1-surround-oyuncu-kulakligi-p-HBCV00000CXC0W?magaza=GLOBAL TRADE TECHNOLOGIES YAZILIM VE TİC&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.67.7

Blackshark V2 X modelinde ses kartı yok, ama ilk linkte USB ses kartı oldugunu söylüyor. Nasıl oluyor bu? :D 100 tl lik ses kartı mı yolluyorlar amazondan falan alıp
'USB ses kartı mevcuttur. Bu bileşenin ses kartı çıkarılabilir özellikte olup ayrıca bilgisayara bağlanarak da kullanılabilir'
Değerlendirmeler kısmındaki kullanıcıların attıkları fotoğraflarda da 3.5 mm jak girişi gözüküyor

Bende de ALC887 var ve Blackshark V2 X kullanıyorum, kulaklık zaten bass ağırlıklı bir kulaklık. Tizlerde pek başarılı değil, mikrofon kalitesi mükemmel. Aldıktan sonra sesimi duyan tüm arkadaşlarım beğendi mikrofonu. ALC887 bence V2 X için yeterli, V2 almanıza gerek yok. Üstelik attığınız iki linkte de V2 X ve V2 X’te ses kartı bulunmuyor. Arkadaşın dediği gibi ek ses kartı yolluyor olabilirler. Ses kartı olan versiyon V2 diye geçiyor.

Bende de ALC887 var ve Blackshark V2 X kullanıyorum, kulaklık zaten bass ağırlıklı bir kulaklık. Tizlerde pek başarılı değil, mikrofon kalitesi mükemmel. Aldıktan sonra sesimi duyan tüm arkadaşlarım beğendi mikrofonu. ALC887 bence V2 X için yeterli, V2 almanıza gerek yok. Üstelik attığınız iki linkte de V2 X ve V2 X’te ses kartı bulunmuyor. Arkadaşın dediği gibi ek ses kartı yolluyor olabilirler. Ses kartı olan versiyon V2 diye geçiyor.
Onu şakasına demiştim :D yanlış yazmışlar herhalde, bilmiyorum. Ama ikisinin de 3.5mm ses kartsız gelecegi kesin.

Bir mikrofon testi atabilir misiniz? Gerçekten mikrofon benim için çok önemli ve almayı düşündüğüm bir model.

Bir mikrofon testi atabilir misiniz? Gerçekten mikrofon benim için çok önemli ve almayı düşündüğüm bir model.
Seve seve atardım fakat şu anda memleketteyim, bilgisayar İstanbul’da kaldı. 18 Ağustos’a kadar sabredebilirseniz atabilirim ses kaydını. Ama bence dinlemenize gerek yok, ALC887’de bile çok güzel iletiyor sesi. Kuşkunuz olmasın.

Seve seve atardım fakat şu anda memleketteyim, bilgisayar İstanbul’da kaldı. 18 Ağustos’a kadar sabredebilirseniz atabilirim ses kaydını. Ama bence dinlemenize gerek yok, ALC887’de bile çok güzel iletiyor sesi. Kuşkunuz olmasın.
Sabrederim hocam, sıkıntı değil yeter ki kaynak ve deneyim olsun. Şimdiden teşekkür ederim 😇.

Geri
Yukarı