ALC897 codec ile uyumlu kulaklık önerisi

Bütçe
15000
Çok teşekkür ederim. Şuanda, ufak bir miktar ücret eksiğim var. Klavye ve mouse alsam, kulaklık sonra alırsam zam gelir diye açıkçası biraz endişe duyuyorum. Tam olarak ne yapacağımı bilemedim. Önce Mouse, kulaklık daha sonra mı klavye alınmalı? Sizce sıralaması nasıl olmalı? Yıllar sonra ilk defa ekipman alacağım için. Affınıza sığınıyorum. Bu sorumdan başka ek olarak sorum bulunmuyor. Vakit ayırıp tüm sorularıma nezaketli ve detaylı bir şekilde cevap verdiğiniz için çok müteşekkirim.

Şu anlık bütçe elveriyorsa eğer kulaklık ve klavyeyi cebe koyun. Fareler daha ucuz sonuçta. Zamlı fiyatı da diğerlerine göre daha ucuz kalır.

PC38X de çok iyi bir kulaklık. Sennheiser'ların mikrofonu oldukça iyi kendim Game Zero kullanıyorum netliği oldukça iyi.
4-5 arasına tercih edilebilir bence. Ses kalitesi DT 990'dan geri kalır ama yine de tatmin eder.

Estağfirullah. Yardımlaşmak için forumdayız. Normalde ekipmanlarımı Razer'dan dizerim fakat SteelSeries Apex Pro'ya aşık oldum. İlerde kendime de almak istiyorum. Size de önerim o olur.
Fare konusunda Razer DeathAdder v3 önerebilirim. (kablosuz istiyorsanız v3 Pro)
7 yıldır DeathAdder (eskiden Chroma, şu anda Elite) kullanıyorum ve bence aşırı konforlu. Performansı da oldukça iyi.
Apex pro'da türkçe q desteği yok. Hayatım boyunca hiç ingilizce us q klavye kullanmadım. Klavye tuşlarını ezbere biliyorum ama ğ,ü,ş,i,ö,ç olmayınca tuhaf geliyor. Bilgisayardan türkçe ayarlayınca oluyor mu? Alışabilir miyim yapabilir miyim diye düşünüyorum. Onun yerine yoksa apex 7 mi yoksa asus rog flare II mi önerirsiniz?

Apex pro'da türkçe q desteği yok. Hayatım boyunca hiç ingilizce us q klavye kullanmadım. Klavye tuşlarını ezbere biliyorum ama ğ,ü,ş,i,ö,ç olmayınca tuhaf geliyor. Bilgisayardan türkçe ayarlayınca oluyor mu? Alışabilir miyim yapabilir miyim diye düşünüyorum. Onun yerine yoksa apex 7 mi yoksa asus rog flare II mi önerirsiniz?

Apex 7 ve ROG Flare hakkında yorum yapmam doğru olmaz çünkü denemedim ve haklarında bilgi sahibi değilim.

Kız arkadaşıma ROG Strix Scope Deluxe aldık geçen aylarda. Oldukça memnun. Kaliteli, basış hissi güzel ve bilek desteği çok konforlu.

Apex 7 ve ROG Flare hakkında yorum yapmam doğru olmaz çünkü denemedim ve haklarında bilgi sahibi değilim.

Kız arkadaşıma ROG Strix Scope Deluxe aldık geçen aylarda. Oldukça memnun. Kaliteli, basış hissi güzel ve bilek desteği çok konforlu.
Çok teşekkür ediyorum. Her şey gölünüzce olsun. Lütfen kendinize iyi bakınız. Saygılar, sevgiler.

Çok özür dilerim. Oyun için, ses kasma konusunda, kablolu ve kablosuz konusunda kararsız kaldım. SteelSeries Arctis Nova Pro kablolu olanı mı yoksa kablosuzu mu tercih etmeliyim. İkisi arasında iletkenlik ve gecikme konusunda bir farklılık var mı? Kablosuz almak istiyorum fakat, kabloluya göre neden daha pahalı anlayamadım.

Son düzenleme:
Kablosuz almak istiyorum fakat, kabloluya göre neden daha pahalı anlayamadım.

Kablosuzlar her zaman daha pahalı. Buna özgü bir durum değil.
Kablosuzda gecikme sıkıntısı yaşamazsınız.
Kablolu daha kaliteli ses verir ama kablosuzun rahatlığı ve Bluetooth'u var. Tercih meselesi.
Ben kalite için kabloludan yana olurum ama sese fazla önem veren birisiyim. Muhtemelen ikisi de sizi fazlasıyla tatmin edecektir.

Kablosuzlar her zaman daha pahalı. Buna özgü bir durum değil.
Kablosuzda gecikme sıkıntısı yaşamazsınız.
Kablolu daha kaliteli ses verir ama kablosuzun rahatlığı ve Bluetooth'u var. Tercih meselesi.
Ben kalite için kabloludan yana olurum ama sese fazla önem veren birisiyim. Muhtemelen ikisi de sizi fazlasıyla tatmin edecektir.
Kablolu olanı satın aldım. Bende sizin gibi, kaliteden yanayım. Kablosuz alamadığım için içim buruk fakat, sadece ses kalitesi için aldım. Ayrıca sizin önerdiğiniz mouseyi aldım. Her şey için çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı