Recovery Alcatel 1T10 8082 Bootloader kilidi açılmıyor

Bwed

Hectopat
Merhaba arkadaşlar tablette Bootloader kilidini CMD'den açmaya çalıştığımda Fastboot'ta ses tuşlarıyla onaylamamı istiyor ve vol+ tuşuna basarak onaylaya basıyorum herhangi bir tepki yok ama vol- dediğimde Fastboot 3 sec gibi bir yazı çıkıyor ayrıca ayarlardan USB Debug ve OEM kilit açma da açık. Bir de Fastboot devices? Olarak gözüküyor.

O markaya bulaşmasan iyi olurdu ama neyse. Yabancı makalelerde Fastboot komutu ile Bootloader kilidini PC üzerinden kolay açtıkları geçiyor. Burada adım adım anlatmışlar.

O markaya bulaşmasan iyi olurdu ama neyse. Yabancı makalelerde Fastboot komutu ile Bootloader kilidini PC üzerinden kolay açtıkları geçiyor. Burada adım adım anlatmışlar.

Deneyicem teşekkürler.

İşe yaramadı.

Son düzenleme:
Baya yabancı makale okudum. Birkaç kişi o yöntemle kilidi açmışlar ama rom atma bölümünde takılmışlar. Zaten o marka baya sıkıntılı. Bende telefonu vardı. Rom atmak için 12 günümü harcadım ama inat ettikçe etti.

Bayağı yabancı makale okudum. Birkaç kişi o yöntemle kilidi açmışlar ama ROM atma bölümünde takılmışlar. Zaten o marka bayağı sıkıntılı. Bende telefonu vardı. ROM atmak için 12 günümü harcadım ama inat ettikçe etti.

Rus forumlarında ve yabancı forumları araştırdım ROM kuruyorum şu an belki 10 tane revizyonu vardır bu tableti n Arjantin'de farklı model Rusya'da farklı yazılım Türkiye'de farklı model Avrupa'da farklı yazılım falan.

ben belki 1 yılımı harcarım 😀

Geri
Yukarı