Alcatel markası nasıldır?

Vallahi bana Nokia verseler kullanırım bedava geldi çünkü :)

Geçen bana kuzenler getirdi uygulama yüklemek için basit bir yazılımı bile zor kaldırıyor.

3 tane oyun yükleyip gönderdim. Candy crush oyununu bile takılarak oynatıyor.

Youtube video izlemede falan işe yarar gerisi boş..

TCL'nin alt markası olan, genellikle giriş seviyesi telefon üreten bir marka.

Elinizdeki tablet video izlemek dışında pek de iş görmez.

Tabletini kullanmıştım benden geçer notu almadı. Günlük maillere bakıp mail yazıp atmak video izlemek hafif oyunları rahat bir şekilde oynar ve işlerinizi halledersiniz, ayrıca marka ismini başlık da doğru yazıp burada yanlış yazmışsınız.

Çok kalitesiz değil ama gündelik işlerinizi görür. Çok hor kullanmayın yoksa tableti elinize alabilirsiniz.

Biraz araştırdım öyle gibi günlük işler için 2000TL fiyata 128 GB depolama alanı 6 GB RAM'li bir ürününü buldum ama kamerası orta ve işlemci gücü çok düşük cidden oyun oynamalık ya da video çekmelik bir ürün değil ama şunu fark ettim her ürününde depolama sayısı RAM'e oranla birçok üründen yüksek mesela annemin telefon 3GB RAM 16 GB depo babamın ki 32 GB depo 4 GB RAM ama elimdeki tablet 1GB RAM 16 GB depo diğer ürünlerde genel olarak öyle demek ki cidden günlük işler için kullanılıyor.

Geçen bana kuzenler getirdi uygulama yüklemek için basit bir yazılımı bile zor kaldırıyor.

3 tane oyun yükleyip gönderdim. Candy Crush oyununu bile takılarak oynatıyor.

YouTube video izlemede falan işe yarar gerisi boş.

Maalesef öyle gittim kazara tablet hesabını 3 yaşındaki kardeşime açtım YouTube'ye falan girmiyor neymiş efendim küçükler için uygun değil YouTube kids yükleyin onu yükleyene kadar canım çıktı fabrika ayarlarınada dönmüyor tablet :(
Fransız bir markaydı ama Çin satın alınca kalitesi düştü. Bir zamanlar çok iyi ürünleri vardı ve ben son olarak ıdol 3 telefonunu kullandım. Bazı model telefonları gerçekten iyi ama ülkemizde aksesuar bulmak zor ve piyasası yok denecek kadar az.

Aksesuar derken?

Yeni konular

Geri
Yukarı