Alcatel Shine Lite İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Alcatel Shine Lite hesaplı akıllı telefonlar arasında cam kaplı metal gövdesiyle dikkat çekiyor. Peki ama kullanımı nasıl? Özelliklerine ve performansıan incelememizde yakından bakıyoruz… Alcatel Shine Lite 1000 TL altı segmentte son geldiği noktada önce 800 TL ardından 700 TL fiyatı ile dikkat çeken bir telefon oldu. Metal gövde, çift tarafta cam yapı ve parlayan bir […]

Alcatel Shine Lite İncelemesi Technopat

Daha fazlası...

Ben bu telefondan aldım, telefonumda pusula sensörü bulunmuyor fakat sizin veri tabanınızda pusula sensörü var görünüyor acaba benim telefonumdaki sensör mü sıkıntılı?

Sayin Musterimiz,

Oncelikle, Alcatel'i tercih ettiginiz ve bizimle iletisime gectiginiz icin tesekkurler.

Bu cihazin pusula ozelligi yok.
Maalesef, bu cihaz icin fabrika tarafindan boyle bir tasarim secildi. Ayni zamanda kullanici ve musteri gozleminizi cihaz ve yazilim gelistirme departmanina aktardik.

Merak ettiginiz diger konular ve baska sorulariniz icin de yardim etmeye hazir oldugumuzu belirtir, iyi gunler dileriz.

Saygilarimizla,

Alcatel Turkiye
Teknik Destek Ekibi

İncelemenin 09:26 kısmında sensörleri paylaşıyoruz. Burada pusula var demediğimiz gibi liste olarak hepsini gösterdik. Başka bir yayının incelemesiyle karıştırıyorsunuz muhtemelen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• pusula.PNG
    pusula.PNG
    9 KB · Görüntüleme: 61
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı