Alcatel telefon alınır mı?

Bütçe
2500
Açıkçası Alcatel telefonun kaliteli olacağını düşünmüyorum. Tanıdığım biri daha önce farklı bir modelini kullanmıştı ve pek memnun kalmadı. Bence alınmaz arkadaşların önerdiği A51-OPPOA73 iyi görünüyor.

İyi görünüyor fakat Alcatel gibi 1 sene sonra donmasın? Hiç uzun süre kullanan birsini gördünüz mü? Pek görmüyorum da bu modeli o yüzden sordum.

Şey ciddi misiniz? Telefonu uzun süredir kullanan çok kişi var, ayrıca güzel görünüyor ne; araştırmadan bize neden soruyorsunuz ki. O telefon asla donmaz.

İyi görünüyor fakat Alcatel gibi 1 sene sonra donmasın? Hiç uzun süre kullanan birsini gördünüz mü? Pek görmüyorum da bu modeli o yüzden sordum.

Hocam 1 sene sonra donacağını düşünmüyorum.

Bu model forumda fazlasıyla öneriliyor.
G95 yonga seti ile gayet iyi bir cihaz.
Hiç uzun süre kullanan birini görmedim çünkü cihaz eski değil :D

Tahminime göre uzun yıllar kullanılabilir.

O Telefon Kolay Kolay Donacak Bir Telefon Değil.
Realme'de Balon Bir Marka Değil elimdeki 2019 çıkışlı realme 5i bile Hala canavar gibi. Gram Kasma Yok. 1 yıldır Kullanıyorum.

Ayrıca Keşke Biraz Araştırma Yapsanız Bu cihaz Şu kadar süre sonra kasar , kasmaz demeden önce

Şey ciddi misiniz? Telefonu uzun süredir kullanan çok kişi var, ayrıca güzel görünüyor ne; araştırmadan bize neden soruyorsunuz ki. O telefon asla donmaz.

O telefon kolay kolay donacak bir telefon değil.
Realme'de balon bir marka değil elimdeki 2019 çıkışlı Realme 5I bile hala canavar gibi. Gram kasma yok. 1 yıldır kullanıyorum.

Ayrıca keşke biraz araştırma yapsanız bu cihaz şu kadar süre sonra kasar, kasmaz demeden önce.

Hocam arkadaş kasar dememiş zaten.
Kasabilir mi diye sormuş.
Soru sormasında da bence hiçbir sakınca yok.

Dikkatli okuyun lütfen.

Tekrar okudum hocam ben burada 1 sene sonra kasar gibi bir cümle göremiyorum.

İyi görünüyor fakat Alcatel gibi 1 sene sonra donmasın?

Bu sorudan bahsediyorsanız arkadaş en sonunda modeli bilmediğimden sordum yazmış.

Pek görmüyorum da bu modeli o yüzden sordum.

Telefondan pek anlamam ve telefon almayı düşünüyorum. Ama kafam birazcık karışık. Çünkü 2. el Huawei P40 Lite mi alsam yoksa sıfır Alcatel 3X 2020 mi alsam bilemedim. Sizce hangisini alayım ve bunlar alınmayacaksa sizce hangileri alınmalı?
( Not: Verebileceğim en fazla 3000 TL)
Alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı