Yenilenmiş telefon alınır mı?

Bütçe
5000
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500 / MSI RX 6500 XT / GSKILL 16GB RAM / MSI B450M-A PRO MAX / BitFenix Nova Mesh SE White / AOC 24G2U 24"
Merhaba, Huawei P20 Lite kullanıyorum çıktığında almıştım ama artık kullanılamaz hale geldi donmalar şarj sorunu vs o yüzden yeni bir telefon almak istiyorum ama öğrenciyim uygun bir şey arıyorum o yüzden de yenilenenen telefonların daha uygun olması ilgimi çekti. Sizce alınır mı? O ucuz Çin telefonlarına para vermek istemiyorum artık.

Merhaba, Huawei P20 Lite kullanıyorum çıktığında almıştım ama artık kullanılamaz hale geldi donmalar şarj sorunu vs o yüzden yeni bir telefon almak istiyorum ama öğrenciyim uygun bir şey arıyorum o yüzden de yenilenenen telefonların daha uygun olması ilgimi çekti. Sizce alınır mı? O ucuz Çin telefonlarına para vermek istemiyorum artık.

Hocam yenilenmiş cihazın neyi değiştiği bilinmiyor. Satarken sıkıntı çekersiniz. Bütçe nedir?

Hocam yenilenmiş cihaz önerilmez sebebi parçanın ne olduğu belli değildir beş para etmez parçalar kullanılmıştır büyük ihtimalle o yüzden uzak durmanızı tavsiye ederim.

Hayır alınmaz parçalar belirsiz ve fiyatlar çok yüksek oluyor.

Vallahi hocam 1.5 senedir Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128 GB modelini kullanıyorum bir kere donma kasma sorunu yaşamadım 2700₺ verip almıştım şu anki fiyatını bilmiyorum bakmadım hiç ama en kötü 128 GB modelini 3500₺ gibi rakamlara bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Oyunlarda da sorun yok hiç kasma takılma gibi. Xiaomi'nin en iyi telefonu bence.

Vallahi hocam 1.5 senedir Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128 GB modelini kullanıyorum bir kere donma kasma sorunu yaşamadım 2700₺ verip almıştım şu anki fiyatını bilmiyorum bakmadım hiç ama en kötü 128 GB modelini 3500₺ gibi rakamlara bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Oyunlarda da sorun yok hiç kasma takılma gibi. Xiaomi'nin en iyi telefonu bence.

Fiyat performans telefon. Ucuz, kamerası kötü değil...

Elime alınca dandikliği hissedebiliyorum ama fiyat performans, düşük bütçede iyi özellikler veren telefonlar. Redmi serisine bakılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı